Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - spiral
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konuspiral

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
superisi Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3392
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2008 Saat 18:40
Arkadaşlar ilaçlısını yeni duydum. Ama benim ablam hemşire ve ayrıca spirial konusunda kursu var ve uzman. spiriallerde devlette taktırılan bakır alerjisi olmayanlar taktıra bilir hiç bir sakıncası yok. özeller rant sağlamak için kötülüyorlar. Metale alerjisi olanlara 2 seçenek var bunları özel alıyorsun. gümüş olanı da var. diğeride altın spirial var tabi bunlar biraz pahalı. Ama kadınlarda korunma yönteminin en sağlıklısı tabiki spirialdir. Tabiki aslında en sağlıklısı erkeklerin prezervatif kullanmasıymış.
ZÜLAL(Bookworm)
Yukarı Dön
uğurefe Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 268
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 21:49
bilgiler için sağolun arkadaşlar bende düşünüyorum Disapprove ama doğumdan sonra regl olmadım reglin 2. gününde takılması gerekiyomuş bu konuda bilgisi olan var mı? yada regl olmadan taklıbilyor mu?Embarrassed
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 22:10
Orjinalini yazan: uğurefe uğurefe Yazdı:

bilgiler için sağolun arkadaşlar bende düşünüyorum Disapprove ama doğumdan sonra regl olmadım reglin 2. gününde takılması gerekiyomuş bu konuda bilgisi olan var mı? yada regl olmadan taklıbilyor mu?Embarrassed
canım  adetin üçüncü günü takılıyoThumbs%20Upbaşka zaman takmıyolarThumbs%20UpApprove
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
uğurefe Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 268
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 23:52
Orjinalini yazan: hiloş hiloş Yazdı:

canım  adetin üçüncü günü takılıyoThumbs%20Upbaşka zaman takmıyolarThumbs%20UpApprove
hımm sağol hilalcım demekki doğru duymuşumDisapprovebeklicez artık ayy insan stres oluyor ya korkuyorum hamile kalmaktan ConfusedConfused
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Nis 2008 Saat 23:56

Orjinalini yazan: hiloş hiloş Yazdı:

hımm sağol hilalcım demekki doğru duymuşumDisapprovebeklicez artık ayy insan stres oluyor ya korkuyorum hamile kalmaktan ConfusedConfused
ewt canım insan çok korkuyo gerçektenConfusedbende taktırana kadar çok stres yaşadımda taktıktan sonra rahatladımSmile
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
BEYZACIK Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 126
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nis 2008 Saat 08:25

ben kanamam bitince taktırdım. özellikle doktor söyledi.5 ay oldu. bir sorun yok çok şükür.sadece adet araları 15 gün atmaya düzensiz gelmeye başladı.sizdede böyle oldumu acaba..bide kanamalı süre uzadı tabi..
Yukarı Dön
ifakat Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
"Yağmurun annesi... Çıtır pare mod"

Puanlar: 11323
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nis 2008 Saat 13:58
benimde uzadı maalesef adet dönemi ve bir hafta baş ağrısı çektim ama artık çok rahatım 3 ay biraz zorluk çekersin ama ondan sonra rahatlarsın demilerdi bende özele sormuştum 250+testler falan 350 yi buluyordu bencede kendi çeplerini doldurmak için yapıyorlar bunu ithal falan hiç duymadım kendim sattığım halde 1 çeşit vardı onuda heryerde takıyorlardı çoook özel hastaneye verdik
Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!
Yukarı Dön
irme Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye

En Şen Üyemiz,Avrupai Pamuk Prensesimiz!

Puanlar: 8380
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2008 Saat 12:30
Orjinalini yazan: ifakat ifakat Yazdı:

benimde uzadı maalesef adet dönemi ve bir hafta baş ağrısı çektim ama artık çok rahatım 3 ay biraz zorluk çekersin ama ondan sonra rahatlarsın demilerdi bende özele sormuştum 250+testler falan 350 yi buluyordu bencede kendi çeplerini doldurmak için yapıyorlar bunu ithal falan hiç duymadım kendim sattığım halde 1 çeşit vardı onuda heryerde takıyorlardı çoook özel hastaneye verdik

İfakat sen medikal sektörde falanmı çalışıyordun..
Pamuk Prensesin Annesi...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.