Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Göz Şişmesi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Göz Şişmesi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Siner Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Siner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Göz Şişmesi
    Gönderim Zamanı: 15 May 2021 Saat 10:35

Kadir bey merhaba, 
Öncelikle bayramınız kutlu olsun. Sizleri bu bayram günü rahatsız etme sebebim kızımın gözünde sebebini bilmediğimiz bir şişlikle uyanması. Akşam yatarken hiç bir sorun yoktu sabah hem şişlik vardı hem de gözünü kapatınca bir acı hissettiğini söyledi. Bir gün bekleyelim belki iner dedik ama inmedi. Bize yardımcı olursanız çok sevinirim. 
İyi çalışmalar dilerim 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 May 2021 Saat 18:00
GOZ mu sisti???? 
Goz kapagi mi???  
Resim gonderse idiniz, soyleyebilirdim. Bir Goz doktoru gorsun. 
Yukarı Dön
Siner Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Siner Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 May 2021 Saat 21:28
merhaba Kadir bey,
Aslında resim yüklemiştim ama hata verdi sanırım. Türkiyede bayram tatili ve karantinadan dolayı göz doktoruna götüremedim. 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 May 2021 Saat 22:30
Resim acilmiyor.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.