Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Hamilelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 21>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4345
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Hamileyken kaç kilo aldınız?Ne kadarını verdiniz?
    Gönderim Zamanı: 19 Nis 2008 Saat 10:23
Ben 54 le hamile kaldım 69 la doğum yaptım.Doğumdan 10 gün sonra tartıldım.60 a inmiştim.Kızlar ben 9 kilo mu taşıyordum?Şuan 55 kiloyum.Ekstra diyet falan yapmadım.Sağolsun ikizlerim kilo vermeme çok yardımcı oldu çoook...Ve iştahımda hamileykenki gibiydi.Valla korkmadım değil.Süt veren insan çok acıkırmış.Ama kızlar ben çok su tüketen bir insandım.hamileliğimdede çok su tükettim.Kilo vermemde bana yardımcı olduğuna inanıyorumThumbs%20Up.
İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
bıdık Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 589
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bıdık Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nis 2008 Saat 14:44
ben 53 le başladım 67 ile bitirdim doğumda 6 kilo verdim üç ay sonra ise 53 oldum şu anda 52,5 kiloyum,ben çok yemek yiyen ama klio almayanlar grubundayım LOL çünkü emzirmeden dolayı çok acıkıyorum ve yiyorum LOL
Yukarı Dön
oğuzkağan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2960
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı oğuzkağan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nis 2008 Saat 19:54

hamileliğe 64 ile başladım.80 ile tamamladım.hamileliğimin son üç ayını yatarak geçirdiğimde çok kilo almaktan korkmuştum.yine de çok fazla olmasad aldım.bende 3 ayda tüm kiloları vermiştim.hiçbir diyet yapmadım.oğlumun uyku sorunu ve çok fazla su içmem kiloları vermemde yardımcı oldu.şimdi ise 62 kiloyum

Düzenleyen oğuzkağan - 19 Nis 2008 Saat 19:56
[
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Puanlar: 3525
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HaYaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 01:53
amanınnn eski kiloya dönemeyen ben varım heralde sadeceShockedDisapprove
ben 58 kiloyla hamile kaldım 80le doğum yaptım. doktorum beni diyetisyene bile göndermiştiLOLLOL şuanda 64 kiloyum. gerisi nezaman gidecek Allah bilirTongue
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 02:10
Orjinalini yazan: HaYaL HaYaL Yazdı:

ben 58 kiloyla hamile kaldım 80le doğum yaptım. doktorum beni diyetisyene bile göndermiştiLOLLOL şuanda 64 kiloyum. gerisi nezaman gidecek Allah bilirTongue

Yok erken canım senin için daha kaç ay  oldu yahuuu. Ben de hemen veremedim ama biraz sıvı tüketimini fazlalaştırdım ve hemen doğum sonrasındaki kiloma döndüm. Heee memnun muyum hayır. Daha çok kilo vermem gerekiyor.Confused
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HaYaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 02:19
Orjinalini yazan: duygu07 duygu07 Yazdı:

Yok erken canım senin için daha kaç ay  oldu yahuuu. Ben de hemen veremedim ama biraz sıvı tüketimini fazlalaştırdım ve hemen doğum sonrasındaki kiloma döndüm. Heee memnun muyum hayır. Daha çok kilo vermem gerekiyor.Confused

duygucum buluşma fotolarınızdan hatırladığım kadarıyla senin hiç fazlan yok diye düşünüyorum. bence harikasınWink bana gelince süt problemi yüzünden buaralar yedirmedikleri şey kalmıyo banaDisapprovedoğumdaki kilomu bile geçicem nerdeyseLOLLOL
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı duygu07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 02:43

duygucum buluşma fotolarınızdan hatırladığım kadarıyla senin hiç fazlan yok diye düşünüyorum. bence harikasınWink bana gelince süt problemi yüzünden buaralar yedirmedikleri şey kalmıyo banaDisapprovedoğumdaki kilomu bile geçicem nerdeyseLOLLOL
merak etme canım verirsiiiiin. Nolur beni dinle sen. Güzel yorumun için teşekkür ederim ama iyi ki apartmanda havuz var bizim de kimsecikler görmeyecek göbişimiLOLLOLLOL Fotoğraf da çekmem öle bikinili mikinili. Zaten çeksem eklememLOLLOL Yani o göbişi saklıyorum.ConfusedConfusedConfused
Yukarı Dön
HaYaL Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Gece Bekçisi

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı HaYaL Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Nis 2008 Saat 02:53

merak etme canım verirsiiiiin. Nolur beni dinle sen. Güzel yorumun için teşekkür ederim ama iyi ki apartmanda havuz var bizim de kimsecikler görmeyecek göbişimiLOLLOLLOL Fotoğraf da çekmem öle bikinili mikinili. Zaten çeksem eklememLOLLOL Yani o göbişi saklıyorum.ConfusedConfusedConfused

LOLLOLLOLyaaa duygucum nedir bu çektiğimiz göbişlerdenLOLLOLLOL
aynı dert bendede var. doğumdan sonra ilk zamanlar hiç gçbeğim kalmadı diyodum. meğer o kocaman göbeğe gözüm alışmışya bebek olmayınca küçük gibi gelmiş. yeni yeni farkediyorumki aslında bende hala 5 aylık hamile gibi göbek kalmışLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 21>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.