Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Doğum sonrası yaşananlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - sezeryan göbeğinden kurtulma yolları
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konusezeryan göbeğinden kurtulma yolları

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Elagun Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 17
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eki 2008 Saat 21:01
Benim de ilk doğumum ve sezaryenle oldu. Hala eski kiloma dönemedimStern%20Smile
Bu duruma çok canım sıkılmaya başladı, çünkü 10 ay bitti 11 e girdim. 22 kilo almıştım 10 unu verdim, 12 daha duruyor öyleeeDeadDead

Allah'tan boyum uzun da öyle sırıtmıyor kilolar üzerimde ama eski fotoğraflarıma bakınca içim gidiyorSmile Nasıl yapsam da dönsem eski halime bilemiyorum ki... Off ofTongue
Ailemi çoookkk seviyorum!!!
Yukarı Dön
Elagun Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 17
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eki 2008 Saat 21:03
Orjinalini yazan: canan48 canan48 Yazdı:

doğumdan sonra göbeği kalanlardan biri de benim hamileliğe kadar herkes imrenirdi öyle yerdim ki gram kilo almazdım şimdi ise göbek yapıştı kaldıConfusedumarım bende eski halime dönebilirim

İşte... Ben de aynen senin gibiydim, şimdi bu yeni durumuma alışamıyorum, zayıf insanları görünce kompleks yapmaya falan da başladım yani işin kötüsüConfused

Kurtulmam lazım, lazım, lazım... Ama nasılUnhappy

Ailemi çoookkk seviyorum!!!
Yukarı Dön
saadetali Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2009 Saat 17:34
3 ay oncede ben dogum yaptim ve hamileligimin 2. ayindan sonra hep 4-5 kg aldim her ay. o kadar dikkat edip o kadar yagsiz ve tuzsuz yemekler kepek ekmekler bol salata bol meyva litrelerce su tuketmeme ragmen Unhappy 49 kiloydum hamile kaldigimda ve 80 kg ile doguma girdim, tam 30 kg aldim. 3,5 kg bebegim dogdu ama eve geldigimizde sadece 2 kg vermis gorunuyordum. o gunden beridir de ayni kabus devam ediyor. hala daha yemeklerime dikkat ediyorum. sutum olsun diye resmen catlayacak kadar sıvı tuketiyorum. humanadan tutunda zencefiline, rezenesinden tutunda soda ve suyuna varana kadar. ama ne gobek gidiyor nede 1 kg uzerimden. herkes sabır et emzirme bitince vereceksin diyorlar, ma her goren aaa icinde mi unuttular diger bebegi dediklerinde resmen öleyimde yerin dibine geceyim diyorum. kendimden sogudum resmen bu kilolar yuzunden. oyle ki stres yaptigim icin sutum bile yetmiyor bebegime. napcam bilmiyorum
Yukarı Dön
bengisu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1598
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mar 2009 Saat 19:12
Orjinalini yazan: saadetali saadetali Yazdı:

3 ay oncede ben dogum yaptim ve hamileligimin 2. ayindan sonra hep 4-5 kg aldim her ay. o kadar dikkat edip o kadar yagsiz ve tuzsuz yemekler kepek ekmekler bol salata bol meyva litrelerce su tuketmeme ragmen Unhappy 49 kiloydum hamile kaldigimda ve 80 kg ile doguma girdim, tam 30 kg aldim. 3,5 kg bebegim dogdu ama eve geldigimizde sadece 2 kg vermis gorunuyordum. o gunden beridir de ayni kabus devam ediyor. hala daha yemeklerime dikkat ediyorum. sutum olsun diye resmen catlayacak kadar sıvı tuketiyorum. humanadan tutunda zencefiline, rezenesinden tutunda soda ve suyuna varana kadar. ama ne gobek gidiyor nede 1 kg uzerimden. herkes sabır et emzirme bitince vereceksin diyorlar, ma her goren aaa icinde mi unuttular diger bebegi dediklerinde resmen öleyimde yerin dibine geceyim diyorum. kendimden sogudum resmen bu kilolar yuzunden. oyle ki stres yaptigim icin sutum bile yetmiyor bebegime. napcam bilmiyorum

CANIM SIMA CANINI BENDE HEMEN VEREMEMİŞTİM SENİN GİBİ DİKKAT ETMEME RAĞMEN GRAM OYNAMIYORDU.SONRA 8 AYLIK OLUNCA BEBEĞİM HIZLICA KİLO VERDİM SANKİ BALONDUMDA SÖNDÜM ŞİMDİ 2 YAŞINDA KIZIM DĞUMDAN ÖNCEKİ HALİME DÖNDÜM.BİRAZ SABRET VERECEKSİN İNŞALLAAH KİLOLARINIWink
Yukarı Dön
edam Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3172
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2009 Saat 00:43
aaah ah bütün kilolarımı atmıştım ne güzel sadece 3 kilom kalmıştı benimde kızım 9 aylık ama yeniden hamile kaldımConfused inş. bu doğumdan sonra atabilirim hepsini kalıcı olmazlar...

........CANIM YAVRULARIM......
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Süper Anne

Puanlar: 4345
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mar 2009 Saat 11:13

Bende göbüş kalmadı amaLOLLOLLOLgeç kızlığımda biraz göbekliydim halbukiConfuseddoğum bir çok şeyi aldı götürdü benden;göğüs,göbek,biraz kalça,biraz bel....LOLLOLLOLLOLLOLLOLBaşka yoooook

İkizlerim Azra ve Arda
Yukarı Dön
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 4208
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haz 2009 Saat 15:43
ılk gebelıgımde 15 kılo aldım dogumdan sonra 6 kılo kalmıstı ve sonrasında verdım

sımdı ıkıncı bebegım dogdu daha 40 mız cıkmadı ve yıne 15 kılo alan ben 8 kılo fazlalıkla gezınmekteyım

sankı sezeryan dıkısımın ustune 5 kılo et yıgını duruyor gıbı sınır oluyorum

bıraz vakıt gecsın spora baslıyacagım gobegımı erıtmem gerek
Yukarı Dön
nuriyeugur Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 1442
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haz 2009 Saat 14:12
başlığı okuyunca hemen atladım bana bir çare var diye ama baktım ki benim gibi sıkıntılı birçok insan var. öncelikle paylaşım için teşekkürler.ben de doğum yapalı 45 gün oldu.hamile kalmadan önce 56,5 kiloydum şimdi 58im. ama göbek var malesef.korse takmayı ben de düşündüm ya da sarmayı ama dikişlerim çok ağrıyordu zarar veririm diye yapamadım.ama bir korse alıp kullanacam artık yoksa bunalıma gircem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 10>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.