Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Diğer Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - oğlumun ajans teklifi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

oğlumun ajans teklifi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
belma Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4544
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı belma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:18
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Kayınvalide hiç üşenmez bazı konulardaLOLpara gelecekse üşenmez,kızları için hiiçç üşenmezConfusedbi keresinde bizdeydi sabah gitme dedim kızının çocuğuna bakıyo akşam gitmedi sabahın köründe kalktı kar tipi göz gözü görmüyo gitti yineConfusedgecende yağmurdu şakır şakır sabahın 6 si yola düştüConfusedgecenlerdede bendeydi dükkanda yan tarafın borusu delinmiş su basmışAngryeşim gitti arkasından ben gittim çocuğu ona bıraktım havlu yetiştirmesi lazımmış söylendiAngry
Boşverrrrrrrr WinkSen getir bana bırak Zuhal i Kaan la kudursun dursun canımLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
belma Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı belma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:22
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Belma bu ajansların amacı başvuranları çağırıp para koparmakmıLOLLOLLOLbenide çağırmışlardı 50 ytl istedilerdiLOLLOLKıs sen biliyosundur ne kadar kazanıyosun uğraşmaya değermiLOLLOL
Canım hepsi para istemiyor ama gerçekten çok koşturmak gerekiyor.Çünkü şunu yapıyorlar şu reklam için acil gelin deneme çekimi olacak diyor senn sanıyosun ki bir tek sen bir gidiyorsun apartmanın dışında kuyrukLOLLOLLOLLOLBiz  bir kere para kazandık oda amcamız yapmıştı o işi o para vermişti LOLLOLLOLLOLAma ben çok gitmiyorum.Bak biraz  öncede cebe geldi msj starda yayınlancak bir yarışma için  baba- çocuk yarışması mutlaka gelin diyor ama ben gitmiycemLOLLOLLOL
Son sözüm ;vaktin, sabrın, enerjin varsa git dene canımWinkAma başrol bir dizi yada reklam çekmezsen çok bişey yok benceLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:23
aaa belma sendemi gidiyon anlamadımShockedbi ara sena çok istiyo demiştin konu bumuBig%20smileBig%20smile
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
belma Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı belma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:25
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

aaa belma sendemi gidiyon anlamadımShockedbi ara sena çok istiyo demiştin konu bumuBig%20smileBig%20smile
Canım biz çoktan beri  kayıtlıyız ajansa ama ben pek götürmüyorumLOLLOLLOLLOLHatta  çekim bilem yaptık biz Wink 
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:29
ne çektinizBig%20smilesende varmıydın yoksa sadece senamıBig%20smilekaanıda istiyolarmıLOLLOLya babanızıLOLLOLgidin gidin meşhur olun bizde meşhur arkadaşlarımız var diyekLOLhavamız olsunLOLLOL

emoşş sende gitt ne olurrrLOLLOL
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
belma Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı belma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:33
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

ne çektinizBig%20smilesende varmıydın yoksa sadece senamıBig%20smilekaanıda istiyolarmıLOLLOLya babanızıLOLLOLgidin gidin meşhur olun bizde meşhur arkadaşlarımız var diyekLOLhavamız olsunLOLLOL

emoşş sende gitt ne olurrrLOLLOL
Çekime bende gittim o zaman Kaan henüz yoktuWinkAma ben menejeri olarak gittim yanlış anlamaLOLLOLLOLLOL Resimleri atarım sana özeldenWinkBeni keşfedemediler henüzLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Ziyaretçi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:35
Ay bilmiyom işte öyle değilde kaynanalrınki gibi iyiLOLfigüranLOLLOLsadece parkta sokakta durup kalabalık yapıyonLOLLOLLOLbi keresinde yaprak dökümüne gitti kaynanam fikretin üvey kızı kaçtığındaydı galiba kapı önündeki meraklı komşu olmuşlardıLOLLOLOlurya  Fatmanın dediği gibi biri çıkar aha benim aradığım çocuk deyiverirLOLLOLLOL
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eyl 2008 Saat 23:36
aaa fikretin evi gerçekten adapazarında değilmiymişShockedLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 78910>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.