Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Okul Öncesi Dönem
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - KREŞ DENEYİMLERİ VE GÖRÜŞLERİ
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

KREŞ DENEYİMLERİ VE GÖRÜŞLERİ

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 789
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1711
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Eyl 2011 Saat 14:40
selam 5 dolduran anaokuluna  6 yı dolduran ilkokula başlıyor diye biliyorum
yarı devlet yarı özel anaokulu fiyatları yüzde elli düşürülmüş daha çok kişi gitsin diye
bilginize
ankara batıkentte böyle bir okul yemek dahil yarım gün 50 tl oldu iyide bir okulSmile
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2011 Saat 16:45
Daha erken mi bilmiyorum ama şu tuvalet sorununu hallettikten sonra en azından haftada 3 yarım gün bende Kuzeyi kreşe göndermek istiyorum..
Mirayla ilğilenmekten onun gelişimine katkıda bulunamamaktan korkuyorum onun için iyi olacak fikrindeyim..
Hayırlısı bakalım
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
erhanbiyik Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı erhanbiyik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haz 2013 Saat 00:20

oğlumu  2 gün önceetlik ankara da bulunan s...i y...ğı
anaokulundan geri aldım.  cidi bir denetime ihtiyacı var. 2009 yılında da
kızımı buraya vermiştim o zamanlar çok memnunduk. o referansla hem oğlumu
yazdırdım hemde bir çok kişiye tavsiye ettim. ama o günden bu güne çok şey değimiş.
başta kreşte iyi bir yönetim anlayışı yok. bunda kurumsal bir yapıya kavuşmamış
olmanızında etkisi var. öğretmenlerinizin ciddi bir eğitime ihtiyacı var.
deneyimlerini bizim çocuklar üzerinde yapıyorlar. müdüreniz profesyonellikten
uzak duyguları ile hareket edip velilere yaklaşımı ön yargılı.  şeffaflık
sıfır. göz göre göre velileri kandırmaya çalışıyorlar. kendi çocuklarına hizmet
veriyor bu kreş. çocuğumu bıraktığımda gözüm arkada idi.  1 hafta önce
camdan sarkan çocuk gördüm. ilgsizliğin bu karı inatla inkar ediyor müdere
hanım.  kendi personelinden bir haber. çocuğunuzu buraya vermeden önce iyi
düşünün. benim günlerce uykularım kaçtı siz de uykusuz kalmayın

Düzenleyen Gamze - 06 Eyl 2014 Saat 00:13
Yukarı Dön
BENDENİZ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BENDENİZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Eyl 2014 Saat 13:52
Ceyda bu sene anaokuluna başladı. İlk başlarda okula başlamasının hatırası olarak bir fotoğraf anı çalışması (scrapbook) yapıp bu hatırasını belgelemek istemiştim ama üç haftadır pek sıkıntılı olduğu için bu fikrimindem vazgeçip aldığım malzemeleri de bir köşeye kaldırmıştım.
Fakat bu hafta çarşamba gününden sonra birden her şey tersine değişti ve Ceyda üç gündür okula mutlu mesut gitmeye başladı. Bundan önce öğretmenlerimi sevmeyeceğim diyen çocuk öğretmenlerimi seviyorum diyor. Durum böyle olunca artık ben de Ceyda için bir okulun ilk günü fotoğraf anı çalışması yapabilirim. :)) Henüz tam karar veremedim. Birkaç örnek bulmuştum. Ceyda için yaptığımı da inşallah paylaşacağım. ILGİNİZİ çekermi bilmiyorum ..okulumuzdan çok memnun kaldık binbir endişe içinde başlıyan sureç ... mutlu mutlu mutluyuz...
Kırmızı Font     
Yukarı Dön
efes2630 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 239
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı efes2630 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Eyl 2014 Saat 13:57
Yarı devlet yarı özel anaokulu nedir? Bütün anaokulları zaten milli eğitime bağlı değil mi? Devlet okullarının  ana sınıfları mı acaba dediğiniz?
Yukarı Dön
BENDENİZ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BENDENİZ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eyl 2014 Saat 22:30
bende anlamadım Geeknasıl birsey yarı yarıya Big smile
Kırmızı Font     
Yukarı Dön
redakte Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı redakte Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ara 2014 Saat 16:52
ben de uzun bir süredir anaokulu arayışı içerisindeyim. İstanbul Ataşehir'deki anaokullarınını araştırıyorum ancak halen bir karar vermedim. önümüzdeki yıla kadar sorup soruşturmaya devam edeceğim. buradaki linKte .......... bilgileri yer alıyor ancak ilçede çok fazla okul var, karar vermek zor.

Düzenleyen Gamze - 09 Ara 2014 Saat 20:27
Yukarı Dön
dertman Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dertman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ara 2015 Saat 09:42

HAYIRLI NESİLLER İÇİN BİZİ SEÇİN BURÇAK ANAOKULLARI VE KREŞ.

http://www.burcakanaokulu.com.tr/

Düzgün Seviyeli sevgi saygı anlayış içinde bir eğitim yeri.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 789
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.