Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 3 aylık bebek bronşiolit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum3 aylık bebek bronşiolit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mehtap8187 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mehtap8187 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 3 aylık bebek bronşiolit
    Gönderim Zamanı: 22 Şub 2016 Saat 00:56
merhaba Kadir Bey kızım 2 aylıkken abisi hastaydı öksürüyordu ondan hastalık geçti fışkırır tarzda kustu akciğer röntgeni çekildi . akciğerleri enfeksiyon kapmıştı 6 iğne yedi düzeldi.şimdi 3 aylık ben eşim grip oldu 1 hafta hastaydık şimdi tekrar hasta bebeğim bu sefer başka bir doktora gitmiştik o da bronşolit dedi.bunda kusma yoktu sadece terleme öksürük hırıldama balgamlı belirtiler vardı 10 tane iğne , hava makinasında ventolin 4 defa günde pulmicort günde 2 defa , petitus 5 gün 3 defa, burun sipreyi rhinfat , verdi burun sipreyi sadece serum suyu kullanıyorum petitus da vermedim zararlı ilaç diye 2 gün sonrada sizin maillerinizi okudum hava makinesi ilaçlarını kestim doğru mu yaptım acaba ?şuan bu şekilde iyileşme olurmu sizce sadece 3 iğnesi kaldı hırıldama devam ediyor.bundan sonra en ufak bi soğuk algınlığında ciğerine ve ya gögsüne iner mi korkuyoruz.balgam olması durumunda hastaneye gitmeden ne yapmam gerek.

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Şub 2016 Saat 06:46
Keske ilk gun sorsa idiniz. O ignelerin ne faydasini gordunuz?? Vicdansiz sahtekar, 3 aylik cocuga bile
Grip icin igne veriyor ha!! SAKIN: Pulmicort ve Peditus'u kullanmayin.
Kortizon kullandiginiz icin, daha kotu olabilir.
Hicmi yazilarimi okumadiniz??
Bu sahtekarlarin nasil; 3 Safhada hastalari rezil ettiklerini hic mi okumadiniz??
Sadece Serum fiz ve sicak buhar kullanin.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 22 Şub 2016 Saat 06:49
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.