Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > İlaçlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Devit 3
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumDevit 3

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ozlemtunc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif
Puanlar: 120
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ozlemtunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Devit 3
    Gönderim Zamanı: 25 May 2017 Saat 06:03
Merhaba Kadir bey
Kızımız uzunca bi süredir sizin yönlendirmenizle x bacak 
Rahatsızlığıya ilgili tedavi görüyor. Bu anlamda size minnettarız.  Yakın bi zamanda tekrar kizimizin fotolarını göndereceğim size ama benim sorum hem İstanbulda hem de bulunduğumuz şehir samsunda arkadaslarim gittikleri doktorlar tarafindan artık devit 3 kapsülünun yasaklandığını söylenmiş. İstanbulda ayrıca bi eczacı da, kızımın anneannesi, uyguladığımız tedaviyi anlatınca sakın bi daha kullanmasınlar çocuk için zararlı diye söylemiş. Neden zararlı olduğunu da anlatmışlar ama aklımda kalmaDi açıkçası. Ben de size sormak istedim.bu duyduklarimiz gercek mi yeni bir gelişmemi yoksa yine türkiyenin sağlık adına ortaya attıkları ticari bir yalan mı? 

Düzenleyen ozlemtunc - 25 May 2017 Saat 06:09
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2017 Saat 06:18
Tipik Turk doktor davranisi....  Bilmedigi veya beceremedigi bir tedavi oldumu, hemen "Tehlikeli" yaftasini
yapistirirlar... Turk doktorlari; Dvit3 Ampul kullanmasini bilmezler... Bilmedikleri icinde, bilene camur atarlar..
Ayni husus;  Biz Hacettepe'de,  kalp yetmezligi olan hastalara; Digitalizasyon uygularken, diger butun
Universite ve Devlet hastaneleri hem, "Digitalizasyon tehlikeli" derler, hem de, Digitalizasyon gereken
hastalari bize gonderirlerdi.. Zaten artik, Digital Nativelle'yi kullanabilen kalmadi, En kabadayisi; Digoxin
Sandoz kullanir..
Siz ben ne diyorsam ona bakin.... 40 seneyi geckin zamandan beri Dvit3 ampul kullaniyorum.. Hic bir
olumsuzluk olmadi.. 

Yukarı Dön
ozlemtunc Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif
Puanlar: 120
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ozlemtunc Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2017 Saat 13:38
Cok tesekkur ederim..
Yukarı Dön
cemcivan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 143
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı cemcivan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2017 Saat 13:43
Hocam ben ve ogullarimda senede kullaniyoruz 2 hafta sonra senemiz yaklasiyor yalniz aile hekimi bize soyle dedi: Mersin zaten gunesli bi sehir gerek yok hele de yaz ayinda alacagin dvit ve gunes isigi vucudunuzda fazlalik yapar.peki sizce nasil?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 May 2017 Saat 20:14
En fazla Dvitamini eksikligi; Mersin gibi, Arabistan gibi ulkelerde goruluyor.. 
Asiri gunesten korunma yapiyorsaniz gerek var..
Ispat istiyorsaniz, Dvit3 seviyenize baktirin.. Sizde degilde(D vitamini kullandiniz) , hic Dvitamini
kullanmamis bir Mersinli de baktirin.. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.