Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Düşmeler & Çarpmalar & Yaralanmalar ve Ortopedi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - içe basma yururken ters v seklinde adim atma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumiçe basma yururken ters v seklinde adim atma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ebrar serra Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 39
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ebrar serra Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: içe basma yururken ters v seklinde adim atma
    Gönderim Zamanı: 20 Kas 2017 Saat 12:50
Kadir hocam merhabalar,
Kizim 5 buçuk yaşında.14 aylıkken yürüdü.yaklasik 2 yaşında içe basıyordu farkettik çocuk doktoruna gittik ayakkabılarını sağı solu solu sağa şeklinde giydirmemizi önerdi .Ama bir faydasını göremedim.4 yaşındayken sizi siteyi keşfettim.gecen kış 3 kere d vit3 pul verdim biraz düzeldi lakin şuan hem içe basıyor hemde yürürken diz kapağı aşağısını ters v şeklinde 
Adım atıyor yazın bol güneş almasini sağladık.kasim başı d vit3 ampul verdim.fotosunu attim hocam siz ne önerirsiniz?
Video atamadım maalesef:(
Şimdiden teşekkürler sevgilerle..

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kas 2017 Saat 19:59
Ilave D vitamini gerektirecek bir durum yok.. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.