Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Üst üste hastalik
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli ForumÜst üste hastalik

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
DEFNEIRMAK Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 135
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı DEFNEIRMAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Üst üste hastalik
    Gönderim Zamanı: 09 Şub 2018 Saat 18:37
Hhocam 6.5 yasinda kizim 3 haftadir hasta once oksurukle basladi hafif ates oldu 5 gun iyiydi sonra yeniden ateslendi kan tahlili yaptirdim temizdi dolven disinda hicbir ilac vermedim bugun sabah yine 38.5 ates olunca doktora goturdum .bogaz kulturu yapti temiz cikti ust uste hasta olunca vucutta bazen mikrop olmasada savas devam eder tek doz kortizon verelim dedi.ates tamemen yok olurmuş .ben yaptirmadim size sormadan ..hocam oksuruk hala devam ediyor bu kadsr arka arkaya ates olunca korktum acikcasi..sizce ilaci vermelimiyim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113070
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şub 2018 Saat 20:09
SAKIN HA!!!  Kortizon, hicbir mikrobu veya hastaligi yok edemez.. Sadece sizin hissetmenizi ONLER..
Vucut, bagisikligini ve vucudun hastaliklara karsi tepkilerini bastirir..Siz de; hadise iyilesti sanirsiniz..
Tam bir sahtekar ilacidir.. Turkiye'deki sahtekar doktorlar, bu sekilde "Hokkabazliklarla" halkin gozunu
boyamayi marifet zannederler.
Oksuruk, vucudun savunma mekanizlarindan biridir.. Yok eder, bastirirsaniz, oksuruk olmadigindan,
mikroplar kolaylikla akcigerlere inerler. Zaten istenen de budur, 5-7 gun sonra, hiriltilarla tekrar doktora
gidersiniz..  Doktor zaten sizi beklemektedir, hemen Astim tedavilerine baslayip, sizi soyarlar. 

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.