Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - reflü
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

reflü

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 232
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: reflü
    Gönderim Zamanı: 22 May 2018 Saat 16:26
Hocam benim 10 ay 22 günlük bir kızım var iki aydır kilo almıyor ama boyu uzuyor sağlığında da bir problem olmadığını söylüyorlar yemesi de iyi 20 gün içinde 2 sefer burun tıkanıklığı hapşırma ve öksürük yani üst solunum yolu enfeksiyonu geçiriyor bu yüzden bugün doktor götürdüm doktor kilo almamasını reflüye bağladı reflünün belirtilerinden sadece kilo almama vardı kusma ve diğer belirtiler yok 2 aydır kilo almıyor dedim ya bugünkü tartıda 300 gr almış ve birde kulak iltahabımız çıktı bana verdiği ilaçlar
    Augmentın 70 ml
    Gavıscon 
     Lansor
      Bakso damla bitene kadar kullanmamı istedi siz ne diyorsunuz hocam kullanayayım mı sizden cvp bekliyorum şimdiden teşekküler

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 May 2018 Saat 18:45
Poposundan salamis!!! Zaten Turk doktorlari bilemedikleri her bir halta; ya allerji derler, yada Reflu!!
Sakin inanmayin ve verdigi ilaclarin hicbirini kullanmayin..
Eski mailleri okuyun.
Ancak benim yazilarimi okuyarak bu CAKALLARDAN pacanizi kurtarabilirsiniz. 
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 May 2018 Saat 21:23
Hocam cevap için teşekkürler peki kulak iltihabı için ne önerirsiniz ne yapim
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 May 2018 Saat 22:44
tamam hocam yazılarınız okudum hiç ağrısı yok ateş de yok o yüzden bu ilaçlar çöp keşke almasan önce yazsaydım size gitti 70 liram :)
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2018 Saat 19:38
hocam tavsiye ettiğiniz iliadin damlasını aldım günde kaç kere kaç gün kullanmam gerek birde coldmix aldım
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 May 2018 Saat 21:57
ColdMix: grip oldugunda; bas ucuna 2 damla damlatin..
Iliadin; Kulak agrisi olursa, 3 veya 5 gun, gunde:2x2'ser dam, sirt ustu yatar vaziyette damlatin, 
her damladan sonra basini o tarafa cevirip, 1-2 dakika bekleyin..
Aramak istediginiz konulari:
Sayfanin EN ustunde, kirmizi seritin, sag-alt yanindaki listedeki: "gelismis arama" yi tiklayin ve aradiginin konuyu yazip, alttaki "ARA" kismina tiklayin... 
Acilan sorularin altindaki mavi yazili yeri tiklarsaniz, benim cevaplar gorulur. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.