Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 2.buçuk aylık
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2.buçuk aylık

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
b.ege Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 331
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı b.ege Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 2.buçuk aylık
    Gönderim Zamanı: 03 Tem 2018 Saat 16:39
Hocam merhaba kızım 2buçuk aylık temmuzun 11de 3 aylık olcak.doğum kilosu 3.760 1.ay 4.500 2.ay 5.350 di.bezi olmadan tartılmış hali.şimdi tarttım 20 günde hiç almamış kilo.ve ben mamaya başlamak istemiyorum.günde 6 lt su içiorum.napöam gerekıo.3 aylıkken sağlık ocağına gidicem ama sizce ne yapmalıyım.huysuzluğu uykusuzluğu yok.gayet güzel uyuyo gündüzleri ve geceleri.emerkende sıkıntısı yok.elimden geleni yaptım kilo alsın diye.bu ay almayınca çok üzgünüm şu anda
HERGÜN ŞÜKÜR EDİYORUM ALLAH'IMA SENİ BANA VERDİĞİ İÇİN
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113080
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Tem 2018 Saat 19:08
Cocuk rahat ise..... Kakasi "Hardal kivami ve Altin Sarisi" renkte ise, karismayin.. 
Hele bir 3 aylik olsun.. 
Yukarı Dön
b.ege Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı b.ege Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2018 Saat 14:19
Hocam kilo almadı demiştim.sağlık ocagına götürdüm 350 gr almış.haftaya 3aylık kontolü var.bir hafta sonra gel 150gr daha almışsa bi sorun yok gelişimi kilosu gayet güzel dedi.birde sabah 8de bezini değiştirdim 6 saat geçti sanırım 1kez falan yapmış çişini.birde bezinde pembelik var.sadece anne sütü alıo su dahi vermiorum.internette susuzluktan kaynaklı kristal olduğunu okudum.size sormadan biley yapmak istemedim
Yukarı Dön
b.ege Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı b.ege Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Tem 2018 Saat 17:36
Hocam 5buçuk oldu saat hala bi kere yapmış çişini.bana çok normal gelmiyo.bi süredir bezi çok dolmuo gün içerisinde 2 3kez bez değiştiriorum
Yukarı Dön
b.ege Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı b.ege Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Tem 2018 Saat 19:41
Hocam dr a götüreyim mi önemli bişey varmıdır acaba siz ne derseniz bende ona göre bir yol izlicem
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 113080
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Tem 2018 Saat 03:23
Eski mailleri okuyun, su icirin gecer. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.