Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Karnından ses gelıyor

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: ARŞİV
Forum Adı: Diğer Sorular
Forum Tanımlaması: Arşiv
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=30978
Tarih: 29 Mar 2024 Saat 08:44

Konu: Karnından ses gelıyor
Mesajı Yazan: peperutka
Konu: Karnından ses gelıyor
Mesaj Tarihi: 05 Tem 2011 Saat 18:01
Hocam hoşgeldiniz
Oglm 1 aylık oldu acemıce bır soru olabılır kusuruma bakmayınSmile
Sanırımm karnından gurgur seslerı gelıo arada bu normal mı bırde yuzundekı sıcaktan olusan sıvılceler 1 haftayı  gecıcek nerdeyse kaybolmadı
kılosu 4 300 gram kakasıda sıvık sarı doymuyor desem olamaz bagırsaklarında mı bırsey var özellıkle meme emerken oluyor?

Sevgıler

-------------
http://lilypie.com" rel="nofollow">

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<

Cevaplar:
Mesajı Yazan: pinar35
Mesaj Tarihi: 05 Tem 2011 Saat 18:02
bnim kızımında geliyor özellikle biberonla süt içerken nden acaba

-------------
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.
04.05.2009 DA DÜNYAMI AYDINLATAN MELEĞİM.
http://www.glitterfy.com/">

Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 06 Tem 2011 Saat 10:42
Karında bu şekilde ses gelmesi, gazının iyi çıkarılmadığının işaretidir.. Ayrıca Hıçkırığı ve yellenmeside artmıştır. Eski maillere bakın.

Mesaj Tarihi: 06 Tem 2011 Saat 10:54
hocam benim kızım 26 aylık ama gazını fln çıkartıyor yani her sabah sütünü içerken gurulduyo karnı acıktığından mı acaba

-------------
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.

Mesaj Tarihi: 06 Tem 2011 Saat 10:57
Büyük çocuklarda o kadar önemli değildir, hızlı içtiğinde beraberinde yuttuğu hava yüzündendir, genellikle sütü içtikten sonra "geğirerek" bu havayı atarlar.

Mesaj Tarihi: 06 Tem 2011 Saat 11:33
Orjinalini yazan: Dr.KadirTugcu Dr.KadirTugcu Yazdı:

Büyük çocuklarda o kadar önemli değildir, hızlı içtiğinde beraberinde yuttuğu hava yüzündendir, genellikle sütü içtikten sonra "geğirerek" bu havayı atarlar.
Aynen öyle yapıyor hocam teşekkürler

-------------
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.

Mesaj Tarihi: 06 Tem 2011 Saat 12:11
Aguline diye bıtkısel bır şurup verıyorum gaz ıcın devam edeyımmı?
Sevgıler

-------------

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<

Mesaj Tarihi: 07 Tem 2011 Saat 10:01
Bilmiyorum, ilk defa sizden duydum.. Bitkisel olması "güvenilir "anlamına gelmez. Afyon'da mis gibi bitkiseldir.

Mesajı Yazan: zeynepcemile
Mesaj Tarihi: 12 Tem 2011 Saat 22:54
Hocam Afyonda bitkiseldir demişsinizde.Aynı ürünü bizde kullanıyoruz beeğimizde.Bu cümlenizde ne demek istediniz şimdi.Aguline bilmediğinizden eksikliğinizi kapatmak için mi? Kendi doktorum ürünü kullanabilirsiniz diyor siz Afyonla kıyaslıyorsunuz bunun mantığını anlatırmısınız.Ne kadar doğru bir yaklaşım sergiliyorsunuz anlamadım huzursuz ettiniz beni.Bence bilmiyorsanız bu şekilde yorum yapmayın bizleride huzursuz etmeyin.Sizlerin doktor olarak arastırma yaparak bizleri aydınlatmanız lazım.
Medical park bahcelievler de cocuk doktoru hayri gözlükgiller bu ürünü yenidoğandan itibaren kullanıldığını söyledi ve sizin cevaplarinizdan rahatsız olduğumu ilettiğimde de meslektaşım ne demek istediğini algılayamadım dedi.Bence ben bir anne olarak bu durumu açıklamanızı beklıyorum.

Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 10:27
O ilacı bilmediğimi söyledim... Benim lafım, "bitkisel" lafına , ilaca değil... İlacın üstünü bir inceleyin, Ruhsatı "Sağlık Bakanlığından" mı, Tarım bakanlığındanmı??

Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 13:20
Ben baktım hocam tarım bakanlıgına aıt bir ilaç

-------------

<

Mesajı Yazan: bilgeakgun
Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 13:29
Orjinalini yazan: zeynepcemile zeynepcemile Yazdı:

Hocam Afyonda bitkiseldir demişsinizde.Aynı ürünü bizde kullanıyoruz beeğimizde.Bu cümlenizde ne demek istediniz şimdi.Aguline bilmediğinizden eksikliğinizi kapatmak için mi? Kendi doktorum ürünü kullanabilirsiniz diyor siz Afyonla kıyaslıyorsunuz bunun mantığını anlatırmısınız.Ne kadar doğru bir yaklaşım sergiliyorsunuz anlamadım huzursuz ettiniz beni.Bence bilmiyorsanız bu şekilde yorum yapmayın bizleride huzursuz etmeyin.Sizlerin doktor olarak arastırma yaparak bizleri aydınlatmanız lazım.
Medical park bahcelievler de cocuk doktoru hayri gözlükgiller bu ürünü yenidoğandan itibaren kullanıldığını söyledi ve sizin cevaplarinizdan rahatsız olduğumu ilettiğimde de meslektaşım ne demek istediğini algılayamadım dedi.Bence ben bir anne olarak bu durumu açıklamanızı beklıyorum.
Kusura bakmayın modlar ama yazmadan duramadım,zeynepcemile eğer Kadir bey i takip ediyor olsaydın,ya da okuduğunu anlayabilecek duruma gelseydin Kadir Bey in burada bitkisel olan herşeye güvenmeyin ilaçlar ,hatta uyuşturucuların bile ana maddesi bitkidir demek istediğini anlardın,lütfen doktorumuza eleştiri bile yapacak olsanız bunun seviyesini belirlemek zorundasınız,sizi kınıyorum,burda gönüllü olarak bizlerin her zaman yanında olan Kadir Bey e bu şekilde cevap yazamazsınız....

-------------
http://lilypie.com">

Mesajı Yazan: Siddartha
Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 14:08
Orjinalini yazan: bilgeakgun bilgeakgun Yazdı:

Orjinalini yazan: zeynepcemile zeynepcemile Yazdı:

Kusura bakmayın modlar ama yazmadan duramadım,zeynepcemile eğer Kadir bey i takip ediyor olsaydın,ya da okuduğunu anlayabilecek duruma gelseydin Kadir Bey in burada bitkisel olan herşeye güvenmeyin ilaçlar ,hatta uyuşturucuların bile ana maddesi bitkidir demek istediğini anlardın,lütfen doktorumuza eleştiri bile yapacak olsanız bunun seviyesini belirlemek zorundasınız,sizi kınıyorum,burda gönüllü olarak bizlerin her zaman yanında olan Kadir Bey e bu şekilde cevap yazamazsınız....

Aynı fikirdeyim. Smile

Yine de zeynepcemile arkadaşımıza yüklenmeye gerek yok, boşverin. Kadir Bey'in dediğini anlayamamış. Smile

Mesajı Yazan: elif2
Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 14:18

Bende bilgeakgun arkadaşımızla aynı fikirdeyim,zeynepcemıle arkadaşımızı okuyunca şaşırdım ,kendisinin en başından mailerini okuyup tanıması gerekiyor doktorumuzu.

Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 16:59
Birileri yazmadan yazmayayım dedim eleştirmeden önce tanı demişler boşa dememişler

-------------

<

Mesajı Yazan: zeynepcemile
Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 23:05
bu şurup şuan elimde duruyor eleştirieririm arkasındayım .Tarım bakanlığı yazıyor üstünde.Bitkisel bir şurubu nereden almaları gerekir bilmem ama sizden hariç herkes kullanıyor sanırım.O tanımlamanıza yönelik kesmiştim ama bugun incirli ethica hastanesine gittim doktor mehmet beye ürünü gösterdim guvenle kullana bilirsiniz dedi.Bence doktor olarak gönullu olabılırsınız ama bırazda arastırmacı olmanızı tavsıye ederım.Tamam kullanmayabılırsınız ama kullanan annelerı dusunerek tavsıye edın.Gunumuzda parayla recete yazan hekımlerıde duuyuyoruz acaba o sekıldemı yazıldı dıye terettut ettım ama ıkıncı hekımde aynı kelımeyı kullanınca rahatladım.Yınede bılgılerınız ıcın tesekkurler kımden bılgı alacagımı anladım bu anlamda.

Mesajı Yazan: Gülsen
Mesaj Tarihi: 13 Tem 2011 Saat 23:42
Bende sizin bu besin takviyesinin reklamını yaptığınızı düşünmeye başladım. Lütfen yazılanları okuyun ve cevabınızı ona göre yazın besin takviyelerini doktorların tek tek bilmeleri mümkün mü acaba ? Üslubunuz hiç hoş değil Lütfen araştırmaları siz yapın doktorumuzun kısıtlı zamanını zaten kabul etmeyeceğiniz cevaplar için harcamayın ki gerçekten ihtiyacı olan üyelerimiz faydalanabilsinler.

-------------

Mesajı Yazan: zehraeroğlu
Mesaj Tarihi: 14 Tem 2011 Saat 02:21
zeynepcemile hanımın yazısını görünce inanın çok üzüldüm.kadir bey burda hiç bir mecburiyeti yokken sırf anneler bilinçlensin,çocuklarını daha sağlıklı yetiştirsin diye burda sabah akşam demeden defalarca aynı şekilde sorulmuş sorulara sabırla cevap veriyor...biz anneler zahmet edip eski formları okumadan sorular soruyoruz onları bile çoğu zaman yine yine yine cevaplıyor..
   kadir bey doktor olmaktan önce çok yüce yürekli bi insan..kızım kendisinin bi hastası ama hastası değilken bile,yani bizi hiç tanımadan önce bile telefonda kendisini arayıp danışmıştım ve kimolduğumu sormadan,hastası olmadığımızı umursamadan bana yardım etti.
burda bikaç formu vardır ki asla unutmam.annelerimizden biri çocuğunun yüksek çekerli çıktığını yazmış kadir bey de başka bi yerde testi yenileyin demiş..anne yenilemiş ve çocuğun şekeri normal...kadir bey cevap olarak "bende sizden cvp bekliyordum 2 gündür kafam takıldı inşallah bişey çıkmaz diye düşnüyordum"demiş..bir diğer formda anne wbc yaptırdım sonucu saat 4 de alıcam demiş.kadir bey "sonuçları yazın bana bekliyorum" diye cvp yazmış.hangi dr tanımadığı birinin sonuçları iin bekliyorum der ki..çocuklarımızın kendi dr ları bile yapmıyor bunu...bunu yapmak iiçin dr değil insan olmak lazım..bu ancak iyi niyet göstergesidir benim için.
kadir bey her bitkisel olan şeye güvenmeyin araştırın demek istemiş..falancada bitkiseldir ama zararlı olabilir demek istemiş..ben ilacı tanımıyorum ama siz araştırın iyice öyle verin demek istemiş
siz kadir bey i nasıl bir uslup ile eleştirmişsniz bi de onun size yazdığınız yazıya karşı verdiği cevaptaki usluba bakın..bana neler demiş diye düşünmeden hala sizi bilgilendirmeye çalışıyor.bence bi özür borçlusunuz kadir beye..
     kusurma bakmayın çok üzüldüm ve doldum yazıverdim..

Mesajı Yazan: zehraeroğlu
Mesaj Tarihi: 14 Tem 2011 Saat 02:24
bu arada ilaçların tarım bakanlığı değil sağlık bakanlığından onaylı olması gerekiyor..o tarım bakanlığından onaylı bitkisel ilaçlardan birini kullandığım için tam 2.5 sene önce kronik ürtiker ve anjioödem hastalığına yakalandım..hala çekiyorum..bende bitkisel diye kananlarnadım:(

Mesajı Yazan: beria
Mesaj Tarihi: 14 Tem 2011 Saat 09:53

ben daha öte bir şey söyliim mi...

benim eşim doktor, ben bir şeye karar vermeden gelip bi'önce kadir beyin fikrini mutlaka alıyorum ya...hani çok ciddi sıkıntılarımız olmuyor  çok şükür, yada, arşivi mutlaka karıştırıyorum yani...

zeynepcemilenin sıkıntısı başka bence...ya üslup sorunu oldu, yada ordaki bizce gayet açık mesajı son damla olarak gördü....

şimdi ben zeynepcemileye ve onun gibi düşünen arkadaşlara şunu da hatırlatmak isterim; bizler çocukların iki ciyaklamasına yüreği yanan anneleriz, çare arararız, çarede ilk aklımıza gelen 'doktor' dur... seçenekleri eleyerek en son doktora götürmek nedense kullanmadığımız yöntem...çocuk neden ağlar? Sorusuna gazı var cevabını vermişsek, önce elimiz damlasına-ilacına gitmemeli...önce bi uğraş düzgün pozisyonda emzir, sütünü değerlendir, birkaç gaz çıkarma pozisyonu var onları dene, olmadı-enson ki bu çok çok zor durumda olmalı damlasını-ilacını ver... benim kadir beyin mesajlarından anladığım budur... anlamaktan öte, metodum budur artık...

unutmamalı ki, bize bu bitkisel diye dayatılan şeyler bir ticari ürün, adam bunu satmak zorunda, pazarlamada da en zayıf noktalardan vurulur insanlar... o kullanabilirsin diyen doktora da bu ilaç pazarlanıyor... :) ben daha ötesini yazmayayım, hipokrat yemini edenin karısı da yeminlidir....

muhabbetle efendim...Wink

-------------
hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...

Mesajı Yazan: omerim
Mesaj Tarihi: 14 Tem 2011 Saat 13:32
bu tur bitkisel ticari urunlerden ben de hep uzak duruyorum. yarin obur gun ciddi bir yan etkisi ciksa yasadigimiz uzuntuye cevaben alacagimiz olsa olsa "pardon" olur. ama birkac kisi "oo iyi urun, ustelik bitkisel" deyince iksir gibi atlaniyor ustune. pes. 

daha gecen yil gundemdeydi. "bitkisel" gaz ilaclarinin kansere sebep olabilecegi ile ilgili arastirma vardi. ama hemen kaydi gitti gundemden.

kadir hocam, bizlere her zaman hic de mecbur olmadiginiz halde zaman ve emek harcayarak ticari kaygilardan uzak bir sekilde en guvenilir metodlari tavsiye ettiginiz icin tekrar tesekkur ediyorum.

kadir kiymet bilmezler de varmis aramizda. kendileri bilirler...

Mesajı Yazan: febaa2
Mesaj Tarihi: 14 Tem 2011 Saat 17:02
kadir bey iyiki var ve iyiki bu siteye üye olup onun gibi bir doktor tanıyabildim ne yanlışlardan döndüm sayesinde söylesem inanmazsaınız öncelikle sonsuz teşekkürler
sağlık bakanlığının kendisi bile sadece sağlık bakanlığı onaylı ilaçları kullandırıyor ve dahada acısı suda... pedi... gibi ilaçlar daha gelişmiş ülkelerde yasak kadir beydede yasak tabi....
arkadaşımıza önceki mailleri itina ile okumasını dahada önemlisi anlamaya çalışmasını tavsiye ediyorum

Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 14:24
Merhaba,

Mod arkadaşlarımız gerekli açıklamayı yapacaklardır. Ben kısa bir ön bilgi vereyim. zeynepcemile nickli arkadaşımız ilaç firmasının temsilcisi çıktı. 1985 zonguldak doğumlu erkek arkadaşımızın üyeliği süresiz askıya alınmıştır.LOL

Söylediklerini ciddiye almamanız önemle rica olunur.

Herkesin bilgisine...

Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 14:33
Biraz daha devam edelim.

Ayrıca ismini zikrettiği iki doktorlar da organik ilişkisi olduğunu da öğrendik... Bu doktorların web sitelerini bile bu arkadaşımız yapmış. Zaten kendisi kadın değil, erkek... Fenerbahçeli... 2007 yılından beri de ismi lazım olmayan firmanın Avrupa Yakası Bölge Şefi... LOL

Yani bu sayfalarda söyledikleri tamamen sattığı ürünün reklamını yapmaktan ibarettir.

Üyeliğini silmememin sebebi de size ifşa edebilmek içindir.

Bütün bunları ortaya çıkartan sevgili modumuz Duygu'ya da çok ama çok teşekkürler... Clap

Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 14:34
Neee  inanmıyoruuuuum hemde erkek haa  LOL

-------------
ELİF NAZ'IM NAZLI KIZIM.

Mesajı Yazan: yeliz
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 14:37
 belliydi zatenAngry
 kadir bey sayesinde ben ve bir çok anne çocuklarımızı ilaç manyağı yapmaktan kurtulduk oğlumun yaşındaki çocuklar şişe şişe antibiyotik içerken gripte,biz yalnızca bir defa içtik ve bunu da  kadir hocama borçluyuz Allah ondan razı olsunNuke

-------------
http://lilypie.com">

Mesajı Yazan: elif2
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 15:10
AAAAA mesajındada 'ben bir anne olarak' diye yazmış ,yazık yazık bizler ve doktorumuz neyle uğraşıyoruz ,ne amaçla buradayız ,o ne düşünmüş ,üye olmak isteyenleri araştırmakmı lazım ne ?cık cık cık....

Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 15:18
Bencede çok yazık buradan tüüüü diyorum kendisine yalancının mumu yatsıya kadar yanarmışTongue

-------------

<

Mesajı Yazan: zehra
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 19:43
duygu'cum süpersin ClapClapClap

-------------
Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))

Mesajı Yazan: omerim
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 20:23
keske hemen gondermeseydiniz. biraz daha esip gurleseydi. ipligini daha sonra pazara cikarirdiniz. daha da eglenirdik:))

Mesajı Yazan: Gülsen
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 22:39
Duygu'm kıdemlim eline koluna aklına sağlık canım benim ClapClap

-------------

Mesajı Yazan: yasemin
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 22:46
LOLeksik kalmimLOLzehra ve gulsenin dedigi duyguLOLLOLLOL

-------------

Mesajı Yazan: Kevser
Mesaj Tarihi: 15 Tem 2011 Saat 23:07
Duygu, gösterdiğin üstün çabayla, başarıya ulaştın ve sayende bir erkeğin, kadın şeklindeki maskesini şrak diye düşürdün LOLLOLLOLLOL kötü emellerine ulaşacaktı ki arkasından duygunun kırbacını yedi LOLLOLLOLellerine sağlık ClapClapClapClap

Mesajı Yazan: sengul
Mesaj Tarihi: 16 Tem 2011 Saat 12:31
Duygucuğum  emeğine sağlık.Clown.sen bitanesin  Approve

-------------
Kesinlikle çocuğuna “çocuk gibi” davranma.

Bu anneler olarak yaptığımız en büyük kabahat aslında.

Küçük olabilirler ama onlar da birey birey.

Mesajı Yazan: beria
Mesaj Tarihi: 16 Tem 2011 Saat 13:08
yani...
her telden insanla karşılaşabiliriz...keşke yazamadığım diğer şeyleri de yazsaymışım...culk diye oturacakmış...
ah be reprezant kardeşceezim, odalarında doktorları kandırmaya benzemiyormuş değil mi bu ortamda pazarlama yapmak... ben bunları daha akıllı bilirdim yawf...Big smile

-------------
hadd bildirmek değil haddimi bilmektir, amacım...

Mesaj Tarihi: 16 Tem 2011 Saat 15:16
Bu işte emeği geçen; Duygu hanım başta olmak üzere,  herkeze çok teşekkür ederim.. Nedense bu gibi insanlar benim karşıma hep "kimliklerini" saklayarak çıkıyorlar. Bu ilk değil, eminim sonda olmayacak. Hepinizi çok seviyorum..

Mesajı Yazan: b.ege
Mesaj Tarihi: 16 Tem 2011 Saat 16:05

cinsiyeti belli olamayan şahsın yazdıklarını daha yeni okudum çok üzüldüm.benim drum bunu kesinlikle haketmiyo dedim.benim başıma gelen en güzel şey tesadüf eseri bu siteyi ve drumu bulmamdı.ama sonucu çok iyi bağlamışlar :)) bende duygu hanımın ellerine sağlık.kadir hocam ilk defa hepinizi çok seviyorum dediniz ya çok hoşuma gitti.mutlu oldum.bizde seni çok seviyoruzzzz

-------------
HERGÜN ŞÜKÜR EDİYORUM ALLAH'IMA SENİ BANA VERDİĞİ İÇİN

Mesaj Tarihi: 16 Tem 2011 Saat 20:24
Confused Bir reprezant bir doktoru kandırabiliyoyaShockedShockedShockedShocked   nerde hipokrat yemini...Confusedmalesef hayatımızda  maddiyat herşeyin önüne geçiyor...Confused
en büyük duam çocuklarımın dürüst  ve insanlığa faydalı olması...Bunun için çok fedakar davranıyorum ama  inanın bu eğitim sistemi bile buna itiyor..ne alaka diyebilirsinziki  çocuklarımızın yeteneklerini  okularda keşfedemiyoruz...Elmadan armut bekliyoruz çoğu zaman. ÇOCUKDA NE YAPSIN   armut olmak için   her türlü  şeyi deniyor...kopye çekiyo veya serseri oluyo.....v.b....ileridede doktor olursa tabiki bu yollara başvurabilir....çünkü o güzelim bir elmayken  sıradan bir armut yaptık...ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

-------------

Mesaj Tarihi: 16 Tem 2011 Saat 23:58
Böle bi olaya vesıle oldum ılacı keske sormaz olaydım artık kullanmıyorum sogudumTongueConfused

-------------

<

Mesaj Tarihi: 17 Tem 2011 Saat 13:27
Orjinalini yazan: peperutka peperutka Yazdı:

Böle bi olaya vesıle oldum ılacı keske sormaz olaydım artık kullanmıyorum sogudumTongueConfused
böyle bir olaya vesile olduğun için  asıl biz sana teşekür ederiz. biz annelerin ne kadar bilinçli  olması gerektiğini bu vesileyle  bi kez daha hatırladık...Smile
başta Kadir Bey olmak üzere  emeği geçen herkese sonsuz teşekürler..

-------------

Mesaj Tarihi: 18 Tem 2011 Saat 00:11
duygudan turk halkina  aciklama bekliyoz artikLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------

Mesajı Yazan: duygu
Mesaj Tarihi: 18 Tem 2011 Saat 00:20

Arkadaşlar teşekkürleriniz karşısında son derece utandım.Embarrassed

İlaç satıcısı arkadaşın mesajını ilk okuduğumda o kadar kötü hissettim ki anlatamam... Çünkü doktorumuzu tanıyoruz ve biliyoruz... Çok rahatsız oldum okuyunca. Sonra doktor bey'in o çirkin usluba karşı verdiği son derece olgun cevabı okudum. Daha kötü hissettim... Kadir Bey böyle çirkin bir suçlamayı asla haketmiyor çünkü. Bunun altında başka şey olduğuna emin olduktan sonra Gülsen'in "Sizin ilaç reklamı yaptığınızı düşünüyorum" cümlesinden hareketle araştırmaya başladım. İpuçları birleşince çorap söküğü gibi gerisi geldiBig smile Eee avatarımın altında boşuna "Dedektifler Odası Başkanı" yazmıyorLOLLOLLOLLOL 

Teşekkür edecek birşey yok gerçekten. Biz bir aileyiz.. Ben de bütün duyarlı üyelere teşekkür ediyorum.

Doktor Bey size de teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum... Ayrıca buradan bile sizinle uğraşanlara karşı kolaylıklar diliyorum... Gözümüzü açtığınız için, onlara prim verdirmediğiniz için sizinle uğraşmaktan vazgeçmeyecekler sanırım. İyi ki varsınız...

Mesajı Yazan: duygu
Mesaj Tarihi: 18 Tem 2011 Saat 00:21
Orjinalini yazan: yasemin yasemin Yazdı:

duygudan turk halkina  aciklama bekliyoz artikLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Tatilde olduğum için açıklama gecikti, özür dilerimLOLLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 18 Tem 2011 Saat 10:12
turk halkini senin sesini beklediLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

-------------

Mesajı Yazan: ifakat
Mesaj Tarihi: 18 Tem 2011 Saat 10:37
ıslık ıslıkkLOLLOLtürk halkı seninle gurur duyuyorLOLaklına sağlık canımApprove

-------------
Öyle bir kul hakkım varki benden alınan... ALLAH'ım yarına bırakır ama ,yanına bırakmaz ASLA...!!!

Mesajı Yazan: Ziyaretçi
Mesaj Tarihi: 21 Tem 2011 Saat 13:04
Tebrik ederim Duygucum,sen bitanesin,bi ara detayda isterimLOL

Mesajı Yazan: suedalal
Mesaj Tarihi: 25 Tem 2011 Saat 10:32
4 yaşına kadar kızına hiç ilaç kullanmamış olan
grip olup ateşi fırladığında sevinen
tüm eleştirilere rağmen reel hayatta bütün doktorları silip ;sadece ekran ardındaki doktora güvenen
hastalık durumunda (kendisi,komşusu tüm aile  için .:)her türlü soruyu özelden yada genelden soran ve hızlı bir şekilde bilgi alan
ve  Kadir bey'i tanıdığı için kendini çok şanslı hisseden bir anneyim
bütün sorulara sorunlara bıkmadan tek tek cevap veren
tamamen duygusal!!,politik!!  cevaplar ve ilaçlar vermeyen!
şu ilaçları kullanmayın diye açıkça ve cesurca yazan
onlarca tahlil yaptırarak işi şova dönüştürenlere inat gereksiz masraflardan bizi koruyan kollayan
korkusuz kahramanımız  Kadir BEY'imiz:)KizBebek

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat