Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Antibiyotik ateşimi

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: ARŞİV
Forum Adı: Ateş
Forum Tanımlaması: Arşiv
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=57004
Tarih: 20 Nis 2024 Saat 04:47

Konu: Antibiyotik ateşimi
Mesajı Yazan: etdkeskin
Konu: Antibiyotik ateşimi
Mesaj Tarihi: 17 May 2017 Saat 21:52
Hocam oğlum 6 yaşında dış apse yaptı dış doktoru agumentin 400 verdi bugün 5.gün anlamadık bugün ateşi çıktı grip mi başlıyor yoksa antibiyotik ateşi mi bu sene dış yüzünden çok antibiyotik kullandık malesef ama dışında üstü bayağı sis ve beyazdı ve ağrı yapıyordu şimdi dış iyi ama ateş neden çıkmış olabilir hocam

-------------
oglummm...

Cevaplar:
Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 18 May 2017 Saat 03:47
Grip arazlari yoksa; antibiyotik atesidir..  

Mesaj Tarihi: 18 May 2017 Saat 08:59
Hocam cevap için teşekkürler ederim gece midesi bulandı normalde ateşle uğraşmam ama çok rahatsız oldu grip arazlari yok midesi bulanıyor başım çok ağrıyor dedi gece 2 kere 4 saatte bir novalgin ve döven verdim ama ateş düşmüyor tedirgin olduk 

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 18 May 2017 Saat 19:18
Arkadan; ISHAL gelecektir.... Ishal baslayinca ates duser. 
Ilac kullanmayin, eski konulari okuyun. 

Mesaj Tarihi: 18 May 2017 Saat 23:20

Hocam tahlil sonuçlarımız bu dünyada akşamdan beri bir daha midesi bulanmadı ama ateş halen daha düşmüyor halsiz olunca şurup istiyor veriyorum ama ateşi en fazla 38e geliyor

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 04:54
O tahlili yapan; sahtekar Laboratuvar, 6 yas cocugunun kan degerleri yanina; Eriskin "referans degerlerini"
yazmis..
Sakin o sahtekar Laboratuvarin verdigi SAHTE tahlile kanmayin, sakin Antibiyotik baslamayin. 

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 08:40
Teşekkür ederiz hocam bize doktor antibiyotik kullandığımız için wbc değeri 13e düşmüş dedi antibiyotik devam demişti kullanmayı bırakıyoruz o zaman hocam

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 09:47

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 09:54
Hocam bu sabah kalktığında ağzının ve boğazımın heryeri sivilce gibi ağrıyor diyor

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 13:07
Hocam boğazı ve boğaza yakın yerlerde beyaz sivilce gibi olmuş midesi çok bulanıyor ateşı bugün 38lerde çok yükselmiyor step a testi negatife ti 

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 17:29

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 19 May 2017 Saat 19:20
" Aftoz Stomatit" ... Virutiktir, tedavisi yoktur.1 hafta cekecek. ilk 4 gunu kotudur.
Agrilari icin;  Tantum Verde Sprey, gunde:4x1 kullanabilir. 

Mesaj Tarihi: 20 May 2017 Saat 19:42
Hocam her şey için teşekkür ederim bugün oğlumun hiç ateşi olmadı az da olsa birşeyler yiyebildi ama bu sefer 5 gün önce annesi terk etmiş 1 aylık kediyi evimizin bahçesinde bakmaya başladık oğlumla oynarlarken boynunu tırmalamış çizik derin değil ama kambur tutmuş ben çok sonra fark ettim bir şey yapmadık doktorada gitmedik kedi küçük olduğu için gündüz kuytu da uyumaya gidiyor ama sesimizi duyunca hemen oyun oynamaya geliyor çok hareketli bir sıkıntı olurmu hastaneye gitmedik 

-------------
oglummm...

Mesaj Tarihi: 20 May 2017 Saat 20:04
Sadece yara yerini temiz tutun.. Tek basina Kolonya surmeniz bile yeterlidir.  

Mesaj Tarihi: 20 May 2017 Saat 20:10
Çok teşekkür ederim hocam siz olmasanız oğlum ilk hastalandığı gün kritik tonsilit dediler iğne yazdılar almadım ateşini düşürmuyorum diye doktor bana sen ne biçim annesin dedi biraz kavga bile ettik iyi ki varsınız her şey için çok teşekkür ederim 

-------------
oglummm...

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat