Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Tahlil

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Adı: Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
Forum Tanımlaması: (Sorularınız ve cevapları)
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=61515
Tarih: 19 Nis 2024 Saat 20:12

Konu: Tahlil
Mesajı Yazan: semihas
Konu: Tahlil
Mesaj Tarihi: 05 Kas 2018 Saat 20:12
Hayırlı akşamlar hocam
Aşağı da ki tahlili değerlendirebilir misiniz? İltihap kaslara inmiş demiş doktor. Erkek çocuk 5 yaşında

Cevaplar:
Mesaj Tarihi: 05 Kas 2018 Saat 20:17
Alt;61
Keratin kinaz;11100
Ast;170
Ldh;602

Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 05 Kas 2018 Saat 23:49
Keratin kinaz diye bir sey yok...
Creatin Kinase diye var.. 
Bunun da; CK-MM (adele ve kalp dokusu ile ilgili)  ve CK-BB (beyin ile ilgili) iki tipi vardir..
Sizde yapilan hangisi??? 
Bir de:  Ne sikayetleri vardi? Biraz hastayi anlatin. 

Mesaj Tarihi: 06 Kas 2018 Saat 22:25
Grip diye gittik ateşi yüksekti. 2 kutu antibiyotik ve igne kullandık fakat ateşi düşmedi. Bu arada ayağımın altı ağrıyor diyordu ama pek önemsemedim yoruluyor diye düşündüm. İğne ve antibiyotiğe rağmen ateşi oluyordu sonra birgün basamadı çok endişelendik başka bi doktora götürdük. Orda bu tahliller yapıldı. İltihap yüksalmiş kaslara inmiş dendi serum tedavisi gördük 2 gün sonra çıktık. 2 gün sonra kontrole gittik iltihap tekrar yükselmiş başka araştırma hastanesine sevk ettiler şuan serum tedavisi görüyoruz. Kas hastalığı olabilir, mikrop olabilir, vurulduğu iğneden olabilir dendi.

Mesajı Yazan: Dr.KadirTugcu
Mesaj Tarihi: 07 Kas 2018 Saat 03:33
Gripal enfeksiyonlardan sonra, ADELE HUCRELERINDEKI yikim nedeni ile, hem agrilar olur, hem bu tip
 tahliller yuksek cikar.
Tabii, kabahatin buyugu, viral enfeksiyona, Antibiyotik(IGNE) veren, assagilik sahtekarda!!! 
Zaten virus replikasyonlari ile harabiyet olan adelelere, birde igne yapmak tipik Turk doktor sahtekarligidir.
Ahmak, ilk igneden sonra, ates dusmeyince bile uyanmiyor, akil edemiyor.. Bu kadar salak! 
Peki, 2 kutu igne vermeden once, bu sersem, "Kan Sayimi" yapmadi mi?? WBC:17'nin altinda oldugu 
surece, Viral enfeksiyon demektir,  gene antibiyotik, agizdan bile gerekmez.. Pust bir de, igne vermis!!
Hala hastanede iseniz, KACIN... Bir dakika bile orada kalmayin.. Ne "Serum tedavisi"???? Hepsi, hile
hepsi sarlatanlik!! Butun sikayetleri; sadece  istirahat ile kendiliginden gececek..
Bir hesaplayin bakalim, bu sahtekarin bir oyunu size kaca maloldu!!

Mesaj Tarihi: 08 Kas 2018 Saat 09:03
Çok sağolun hocam 

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat