Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

oğlumun ajans teklifi

Nereden Yazdırıldığı: Anne Olunca Anladım
Kategori: Genel Konular
Forum Adı: Diğer Konular
Forum Tanımlaması: Diğer Konular
URL: http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=9897
Tarih: 18 Nis 2024 Saat 15:58

Konu: oğlumun ajans teklifi
Mesajı Yazan: gülgün
Konu: oğlumun ajans teklifi
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 11:45

selam kızlar oğlum iki aylıkken erberk ajansa fotoğraflarını göndermiştim.bir kere mail attılar iki kere de aradılar kabul edildiniz buyrun foto çekimine diye.yanlız 25 ytl cekim parası varmış.sizce gitmelimiyim oğluma bir zarar gelirmi ki bir kaç bebek te varmış aslında ama bir hafta sonra gitmem lazım sizce ne yapmalıyımConfused

Cevaplar:
Mesajı Yazan: yasemin
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 11:48
bilmiyom ama benim kiza da almanyada reklam geldi ama turk bakkallari icin varya yayla yayla gibi cekimlere filan gelin dediler ama esim istemedi   ...ama senin gönlunden ne geciyorsa onu yap istersen bir git sansini dene istersen git gör ama kalbin ne diyorsa onu yap   

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 11:56
sağol canım bende isterim bişiler olsun ama ne bilim bide para almak için çağırıyorlar dedi ama sonrada bu işler kısmet işi diyom bakalım giderim olmazsa

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 11:57
bir git gör ama tabi önce para icin cagioriyorlar ama bebegine bir sey olmaz bizdeden istediler biz gitmedik iste ceplerine indirceklerdi ama hava almak icin filan sen gidebilirsin fikrim kalbin ne diyorsa

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 12:48
valla canım gideyim ya neye vermiyoruz ki para diyorum hayırlısı bakalım ben sizlere haber veririm bakalım ne yapacaklarLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 12:49
haberini bekliyoz

-------------

Mesajı Yazan: zeyno18
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 13:13
Allah gönlünüze göre versin inşallah hayırlısı olur para için değildir bakarsın reklamlarda senin oğluşunuda görürüzWink

-------------
Kader, beyaz kağıda sütle yazılmış yazı
Elindeyse beyazdan, gel de sıyır beyazı.....

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 13:14
keşke ya bende çok isterim ama kısmet bakalım

Mesajı Yazan: küçük kanaryam
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 13:26
inş. güzel gelişmeler olur gönlünüze göre reklamlarda da bebişini görür aaa tontişimiz mi bu deriz LOL

-------------
Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!
zeynepim ve pınarım iki gerçek dostlarım...

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 13:29

ah canım benim ne güzel sölüyosun valla şimdi ben daha çok heveslendim valla gitçem gitçem gitçem işteLOLLOLLOL

Mesajı Yazan: zeynep
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 13:44
wayyy bizim paşa reklam yıldızımı oluyo yoksa Big%20smile git bakalım belki olur ajansı araştırdınmı belkide güvenilir bir yerdir

Mesajı Yazan: nilay
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 13:46
hayırlısı olsun canım ben ata deniz için çok istemiştim  saçları uzunken ama bir türlü ilgilenememiştim allah gönlüne göre versin canım

-------------
http://lilypie.com">

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:00
Erberk ajanstan aradılar ismi duyulmuş en azından zaten tanınmış bir yer olmasyadı hiç ilgilenmezdim bile

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:02
resim mi yolmamıştınız önceden

-------------

Mesajı Yazan: yeşim
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:05
Erberk ajans bilindik korkma.parayı her ajans alıyor...

-------------
İkizlerim Azra ve Arda

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:16
evet nilaycım ajansın adresinden formu doldurdum

Mesajı Yazan: ezel
Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:20
Hayırlısı olsun canım inşallah gönlünüze göre bir iş çıkar kısmet bu bellimi olur Wink 

-------------
SEVGİNİZ ADALETİNİZE, NEFRETİNİZ SAYGINIZA ENGEL OLMASIN....

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:20
işi bilen biliyor valla ben akıl etmedim doğrusu 

-------------

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:26
yine ver nilaycım yaş önemli değilki hem belli mi olur belki ararlarda karşılaşırız dicektim ama istanbulş dışı kabul etmiyorlarCry

Mesaj Tarihi: 05 Eyl 2008 Saat 14:35
sorun değil annemler İstanbulda onların adresini veririm Wink

hatırlıyorsan adresini verri misin bana

-------------

Mesajı Yazan: cansum
Mesaj Tarihi: 06 Eyl 2008 Saat 10:34
bebişin için hayırlısı olsun canım
inşallah herşey istediğin gibi olur.Smile

-------------

Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 01:10
sağolasın canımClown

Mesajı Yazan: begumfunda
Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 01:14
cok güzel bencede ins hayirlisi ise olsun allah gönlüne göre versinStar

-------------
http://www.glitterfy.com/">

Mesajı Yazan: Ziyaretçi
Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 01:47
Orjinalini yazan: tontişim tontişim Yazdı:

selam kızlar oğlum iki aylıkken erberk ajansa fotoğraflarını göndermiştim.bir kere mail attılar iki kere de aradılar kabul edildiniz buyrun foto çekimine diye.yanlız 25 ytl cekim parası varmış.sizce gitmelimiyim oğluma bir zarar gelirmi ki bir kaç bebek te varmış aslında ama bir hafta sonra gitmem lazım sizce ne yapmalıyımConfused

Zuhalide bir kaç ajanstan çağırmışlardı ama küçük diye gitmemiştim ben..Şimdi kayınvalidemlerin katıldığı bir ajans var dizilere figüran olarak gidiyoLOLdedim benide götürün boş durmaktansa beraber katılır para kazanırızLOL

Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 09:38
iyi valla bencede haklısın ne bilim eminecim gideyim diyorum ama Allah hayır etsin bakalımLOL

Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 11:21
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Zuhalide bir kaç ajanstan çağırmışlardı ama küçük diye gitmemiştim ben..Şimdi kayınvalidemlerin katıldığı bir ajans var dizilere figüran olarak gidiyoLOLdedim benide götürün boş durmaktansa beraber katılır para kazanırızLOL
kiz hadi gördukmu acaba

-------------

Mesajı Yazan: belma
Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 14:16
Arkadaşlar benim iki çocuğumda  iyi bir ajansa kayıtlı(Amcamız bu  işlerin içinde olduğu için )SmileÇok koşuşturmak gerekiyor.Size seçildiniz mutlaka şu satte ajansa gelin deneme çekimi yapılacak diye arıyorlar bir gidiyorsunuz ne göresiniz sizle birlikte 100 kişi var abartmıyorumLOLLOLEn son 1 ay önce reklam deneme çekimi için çağrıldık  Kaan beklemekten kriz geçirdi ve biz aynen evin yolunu tuttukLOLLOLO yüzden zamanı bol olan koşuşturmayı seven ve bebeği uslu olan anneler için  tavsiye edebilirim Big%20smile

Mesaj Tarihi: 07 Eyl 2008 Saat 18:18
Orjinalini yazan: senacım senacım Yazdı:

Arkadaşlar benim iki çocuğumda  iyi bir ajansa kayıtlı(Amcamız bu  işlerin içinde olduğu için )SmileÇok koşuşturmak gerekiyor.Size seçildiniz mutlaka şu satte ajansa gelin deneme çekimi yapılacak diye arıyorlar bir gidiyorsunuz ne göresiniz sizle birlikte 100 kişi var abartmıyorumLOLLOLEn son 1 ay önce reklam deneme çekimi için çağrıldık  Kaan beklemekten kriz geçirdi ve biz aynen evin yolunu tuttukLOLLOLO yüzden zamanı bol olan koşuşturmayı seven ve bebeği uslu olan anneler için  tavsiye edebilirim Big%20smile

Hadi ya bak üzüldüm şimdi oğlum 3 aylık uslu sayılır ama ağlama krizi tutuncada susturamıyorum ama ilk bu gidip ortamı görücem senacım bana ajnsın aresini özelden yazarmısın zahmet olmazsa aynıysa en azından bir daha düşünürüm tavsiyelerin için sağoılWink

Mesajı Yazan: brc_brc
Mesaj Tarihi: 08 Eyl 2008 Saat 00:54

benim oğlumada teklif geldi senin gibi çok düşündüm ama gitmedim..

gitmeme nedenlerim;

-çocuk istediklerini yapsın diye aç bırakılıyormuş.

-ağlaması gerektiğinde zorla ağlatıyormuş

-gitmeme gibi hakkın yok asla mazeret kabul etmiyorlar..

vs.

bunları çocukları ajansa bağlı annelerde konuştum ve gitmedim..

artık karar senin..

-------------
http://ticker.7910.org/eng">

Mesajı Yazan: hande
Mesaj Tarihi: 08 Eyl 2008 Saat 16:12
OY OY OY..İNCE BİR İŞConfusedConfused

-------------
http://bonbon-butik.blogspot.com/ - BEBEK ŞEKERİ VE BUTİK KURABİYE İSTEYEN TIKLASIN LÜTFEN :)

Mesajı Yazan: fatmabek
Mesaj Tarihi: 08 Eyl 2008 Saat 18:00

bir ajansın patronu oğlumu gorup illa oynatmak istiyorum hayallerimin jönü derse belkiii götürürüm 

hayırlısı canım o ortamları hiç bilmiyorumSmile

-------------
"Evrendeki her şey senin içindedir. Her şeyi kendine sor." Mevlana
http://img197.imageshack.us/i/resim005vu.jpg/">

Mesaj Tarihi: 08 Eyl 2008 Saat 18:59
Orjinalini yazan: fatmabek fatmabek Yazdı:

bir ajansın patronu oğlumu gorup illa oynatmak istiyorum hayallerimin jönü derse belkiii götürürüm 

hayırlısı canım o ortamları hiç bilmiyorumSmile
,

bak bu güzeldi işte kim diyecek bize öle keşkeeeeeeeeeeeeeeeeLOLConfusedLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 14:43
Ee ajansa gittinmi canım merak ettimBig%20smile

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 15:24
Orjinalini yazan: yasemin yasemin Yazdı:

kiz hadi gördukmu acaba
Bi ara yaprak dökümünde çıktıLOLGeçenlerde yeni bi dizi başladıya ''gecenin sesleri''orda ölünün başında ağlayanların içindeydi ama ben baktığımda o sahne bitmiştiLOLLOLLOLshow da haberdede çıktılar kısLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 15:56

kiz hadi gördukmu acaba
Bi ara yaprak dökümünde çıktıLOLGeçenlerde yeni bi dizi başladıya ''gecenin sesleri''orda ölünün başında ağlayanların içindeydi ama ben baktığımda o sahne bitmiştiLOLLOLLOLshow da haberdede çıktılar kısLOLLOL
emine insan bir haber eder bakardim o diziye hic sevmedim ama senin kaynana icin bakardim

-------------

Mesajı Yazan: duygu
Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 16:25
Emine ben o ölünün başında ağladıkları yeri izlemiştimLOLLOLLOL
Bizim dairede de bir adam var böyle dizilerde görünen. Bir ara nereye baksam görüyordum. İyi de para kazanıyormuş duyduğuma göreLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 20:59
LOLLOLLOLLOLben kaçırdımLOLLOL
Kayınvalidenin dediğine göre 20-30-40 değişiyomuş,bzen 2 veya 3 yere gidiyolarmış,bazıları şu kadın programları varya ordan oraya geçiyolarmış tüm günShocked0 900 lü hatlarda çalışan tanıdıklarıda vardı

Mesajı Yazan: hilal
Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:13
ayy ne para var bu iştee yaaaaaaaaaaLOLemoş niye evde duruyon halaLOLgitsenize işte gelin kaynanaLOLLOLayy arada şakadan kavga edersiniz stüdyoda LOLamann ne reyting ne reytingLOLLOLartıık tanımazsın sen biziLOLLOL

-------------
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:23
Zaten itirazım var diye bi program var oraya çağırmışlarda tanıyan olur diye gitmediLOLGülgünün topiği hallettikLOLAy oda gelişmeleri yazmamışkiLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:25
o kaldirildi emine

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:34

o kaldirildi emine

var hala var iyi takip edemiyon sen programları LOLLOLLOL performansın düşmüş LOLLOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:42
Kaldırılmadı kanal değişikliği yaptıBig%20smileLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:48
hangi kanalmis kanal bir se bizde avrupada yok hemide sizin turk kanallarindaki olanlar bizde yok serap ezgum bile alindi avrupadan eeee perfonmans mi ne dusmusmu ezo hanim emine hanim

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:53
http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/030508/cocuk.wmv&btype=IEWMPobj - http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/030508/cocuk.wmv&btype=IEWMPobj   yasemin aradım buldum kıs bak kayınvalideyle torunlarıLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:54
o kanal değil bacım düşmüş düşmüş senin performans kesin düşmüş yerlerdeLOLLOLLOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:55
dusmez benim enerjim demekki bizim avrupada yok puha puha puhaaaaa emine bakiyom

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:58

http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/030508/cocuk.wmv&btype=IEWMPobj - http://www.showtvnet.com/haber/player.asp?ptype=haber&product=/030508/cocuk.wmv&btype=IEWMPobj   yasemin aradım buldum kıs bak kayınvalideyle torunlarıLOL

emine bende baktım o en son çocukların elinden tutup geçen kayınvalidenmi ShockedShockedShocked

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:59
emine bu haberde nehir ve cocugun adini unuttum o vardi sigorta isi

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 21:59
ay kiz hangisi bir dahami bakam

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:00
evet Ezo kayınvalidemBig%20smileNehir büyük Doğkan küçük görümcenin çocuklarıLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:01
yok cikaramadim

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:02

evet Ezo kayınvalidemBig%20smileNehir büyük Doğkan küçük görümcenin çocuklarıLOLLOLLOL

hadi bir daha bakam kiz kiz siz cok unlusunuz

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:04
kiz emine zuhali de götursun ay gördum

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:10
Söyledim dedim benide alın kayıt ettirin dedim tınmadılarAngryOnlar gidiyo dizi çekimi reklam çekimi heryeri geziyolar vallaLOLFırtına diye laz bi dizi vardı onun çekimine gittiler hamsi kuşu yemişler anlata anlata bitiremediLOLLOLGecen vakıfbank reklamına gitiler deniz kenarı çocuklar denize girmişLOLreklamda çıkmadılar bile aldılar paralarınıLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:28

valla güzel LOLLOLLOL 

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:29

Söyledim dedim benide alın kayıt ettirin dedim tınmadılarAngryOnlar gidiyo dizi çekimi reklam çekimi heryeri geziyolar vallaLOLFırtına diye laz bi dizi vardı onun çekimine gittiler hamsi kuşu yemişler anlata anlata bitiremediLOLLOLGecen vakıfbank reklamına gitiler deniz kenarı çocuklar denize girmişLOLreklamda çıkmadılar bile aldılar paralarınıLOL
anam uyanik kaynanan var senin helel olsun bos kalmiyor ne guzel

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:39
Kalmıyo bide havlu yapıyo mağazalaraLOLLOLLOLçalışkanlığından dğil bor içinde yetirmediğindenConfusedKıs topik gitti gülgün görünce şok olcakLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:42
Noluyor burda ?  kim ünlü kim ünsüzLOLLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:43

eminenin kaynanasi unlu kiz unlu kaynanan para cok rtuk kapatmasin

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:45

eminenin kaynanasi unlu kiz unlu kaynanan para cok rtuk kapatmasin
LOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:45
ayy emoş çok şaşırdım bu habereLOLsiz baya baya ünlüsünüz yavvLOLLOL

-------------
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 22:48
Zor iş valla nasıl koşturuyor kayınvaliden Emine cim?.Yoksa biz mi tembeliz bu konudaTongue

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:15
Kayınvalide hiç üşenmez bazı konulardaLOLpara gelecekse üşenmez,kızları için hiiçç üşenmezConfusedbi keresinde bizdeydi sabah gitme dedim kızının çocuğuna bakıyo akşam gitmedi sabahın köründe kalktı kar tipi göz gözü görmüyo gitti yineConfusedgecende yağmurdu şakır şakır sabahın 6 si yola düştüConfusedgecenlerdede bendeydi dükkanda yan tarafın borusu delinmiş su basmışAngryeşim gitti arkasından ben gittim çocuğu ona bıraktım havlu yetiştirmesi lazımmış söylendiAngry

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:18
Belma bu ajansların amacı başvuranları çağırıp para koparmakmıLOLLOLLOLbenide çağırmışlardı 50 ytl istedilerdiLOLLOLKıs sen biliyosundur ne kadar kazanıyosun uğraşmaya değermiLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:18

Kayınvalide hiç üşenmez bazı konulardaLOLpara gelecekse üşenmez,kızları için hiiçç üşenmezConfusedbi keresinde bizdeydi sabah gitme dedim kızının çocuğuna bakıyo akşam gitmedi sabahın köründe kalktı kar tipi göz gözü görmüyo gitti yineConfusedgecende yağmurdu şakır şakır sabahın 6 si yola düştüConfusedgecenlerdede bendeydi dükkanda yan tarafın borusu delinmiş su basmışAngryeşim gitti arkasından ben gittim çocuğu ona bıraktım havlu yetiştirmesi lazımmış söylendiAngry
Boşverrrrrrrr WinkSen getir bana bırak Zuhal i Kaan la kudursun dursun canımLOLLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:22

Belma bu ajansların amacı başvuranları çağırıp para koparmakmıLOLLOLLOLbenide çağırmışlardı 50 ytl istedilerdiLOLLOLKıs sen biliyosundur ne kadar kazanıyosun uğraşmaya değermiLOLLOL
Canım hepsi para istemiyor ama gerçekten çok koşturmak gerekiyor.Çünkü şunu yapıyorlar şu reklam için acil gelin deneme çekimi olacak diyor senn sanıyosun ki bir tek sen bir gidiyorsun apartmanın dışında kuyrukLOLLOLLOLLOLBiz  bir kere para kazandık oda amcamız yapmıştı o işi o para vermişti LOLLOLLOLLOLAma ben çok gitmiyorum.Bak biraz  öncede cebe geldi msj starda yayınlancak bir yarışma için  baba- çocuk yarışması mutlaka gelin diyor ama ben gitmiycemLOLLOLLOL
Son sözüm ;vaktin, sabrın, enerjin varsa git dene canımWinkAma başrol bir dizi yada reklam çekmezsen çok bişey yok benceLOLLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:23
aaa belma sendemi gidiyon anlamadımShockedbi ara sena çok istiyo demiştin konu bumuBig%20smileBig%20smile

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:25
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

aaa belma sendemi gidiyon anlamadımShockedbi ara sena çok istiyo demiştin konu bumuBig%20smileBig%20smile
Canım biz çoktan beri  kayıtlıyız ajansa ama ben pek götürmüyorumLOLLOLLOLLOLHatta  çekim bilem yaptık biz Wink 

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:29
ne çektinizBig%20smilesende varmıydın yoksa sadece senamıBig%20smilekaanıda istiyolarmıLOLLOLya babanızıLOLLOLgidin gidin meşhur olun bizde meşhur arkadaşlarımız var diyekLOLhavamız olsunLOLLOL

emoşş sende gitt ne olurrrLOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:33
Orjinalini yazan: hilal hilal Yazdı:

ne çektinizBig%20smilesende varmıydın yoksa sadece senamıBig%20smilekaanıda istiyolarmıLOLLOLya babanızıLOLLOLgidin gidin meşhur olun bizde meşhur arkadaşlarımız var diyekLOLhavamız olsunLOLLOL

emoşş sende gitt ne olurrrLOLLOL
Çekime bende gittim o zaman Kaan henüz yoktuWinkAma ben menejeri olarak gittim yanlış anlamaLOLLOLLOLLOL Resimleri atarım sana özeldenWinkBeni keşfedemediler henüzLOLLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:35
Ay bilmiyom işte öyle değilde kaynanalrınki gibi iyiLOLfigüranLOLLOLsadece parkta sokakta durup kalabalık yapıyonLOLLOLLOLbi keresinde yaprak dökümüne gitti kaynanam fikretin üvey kızı kaçtığındaydı galiba kapı önündeki meraklı komşu olmuşlardıLOLLOLOlurya  Fatmanın dediği gibi biri çıkar aha benim aradığım çocuk deyiverirLOLLOLLOL

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:36
aaa fikretin evi gerçekten adapazarında değilmiymişShockedLOLLOLLOLLOL

-------------

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:38

Boşverrrrrrrr WinkSen getir bana bırak Zuhal i Kaan la kudursun dursun canımLOLLOLLOLLOL
Gecen hafta istinye parka gittik aklıma sen geldin hemenBig%20smile

Mesaj Tarihi: 10 Eyl 2008 Saat 23:38

Ay bilmiyom işte öyle değilde kaynanalrınki gibi iyiLOLfigüranLOLLOLsadece parkta sokakta durup kalabalık yapıyonLOLLOLLOLbi keresinde yaprak dökümüne gitti kaynanam fikretin üvey kızı kaçtığındaydı galiba kapı önündeki meraklı komşu olmuşlardıLOLLOLOlurya  Fatmanın dediği gibi biri çıkar aha benim aradığım çocuk deyiverirLOLLOLLOL
Dene tabi nasılsa siz tek çocuklusunuz ve okul probleminiz yok nede olsaWink

Mesajı Yazan: melissa3
Mesaj Tarihi: 08 Ağu 2014 Saat 09:21
Bilmediğiniz ajanslarla iş bitimi ücret olarak anlaşın. İleriki tarihlerde ödeme yapan ajanslarla çalışmamanızı öneririm. Ajanslar zaten üzerinizden para kazanır. Çeşitli bahanelerle ücret isteyen ajanslarla çalışmayın. Ücreti bol keseden sallayanlara da inanmayın. İş ödemeye gelince anlaşılır zaten. ssk yapmayan yerlerle çalışmayın.

Mesajı Yazan: melissa3
Mesaj Tarihi: 08 Ağu 2014 Saat 09:29
Kesinlikle güvenmemeniz gereken ajans: ......... bu kişiye güvenmeyin. Ödemenizi alamayabilirsiniz. Uğur ....ve adil ...diye birine inanmayın. 

Mesajı Yazan: timurali
Mesaj Tarihi: 08 Ağu 2017 Saat 10:10
hayırlı olsun 

-------------
asdasdasgs

Mesajı Yazan: zehrakoçhisar
Mesaj Tarihi: 12 Eyl 2017 Saat 12:11
hayırlı olsun

-------------
zehra koçhisar

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat