Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > İlköğretim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 1. SINIF ANNELERİ BURAYA....
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

1. SINIF ANNELERİ BURAYA....

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 53>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
demet Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge
İKİ MELEĞİN ANNESİ, FORUMUN TATLI MELEĞİ

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2530
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı demet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eyl 2009 Saat 18:06
hılal ıle ben varım ama daha çömezız seneya yasıcaz sızın yasadıgınız heyecanı.sengulcüm umarım  hayatınndakı egıtım dönemını basarı ıle tamamlar murat.unıversıte fotolarına paylasırız ınsallah...hayırlı olsun...seneye darısı basımıza dıyelım. 
Mevlam Sen'den gelene, gelmeyene; ne şekilde belirlemişsen kaderime, bu oyundaki biçtiğin rolüme, yürekten kocaman bir EYVALLAH
Yukarı Dön
pınar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 63
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı pınar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eyl 2009 Saat 18:03
merhaba....bizde sizin gibi 1. sınıfa adım attıkPigbizim evimizdede aynı duygular yaşandı birkaç gün öncesinden telaşlarımız başladı acaba nasıl olacak anne acaba öğretmenim beni sevecekmi anne acaba nerde oturacağım anne acaba çalışkanmı  olurum gibi bir sürü sorular ve bunların cevapları tabiki:)ilk günü erkenden kalktık bişiler atıştırdıktan sonra okul yolunu tuttuk dışarıda sıra oldular hoş gerçi onada sıra olmak denirse :))hepsi bir yerdeler ufak ufak boylarıyla sırtlarında çantaları ellerinde beslenme çantalarıyla çok şeker duruyorlarLOLsınıfa girdiğinde benimkisi ikinci sıraya yerleşmiş ve yanına anasınıfındaki arkadaşını almış:)tenefüs zamanı gelince süper komiklerdi yaa el ele koşarak çıkıyorlar ve bahçenin uzağına gidemiyorlar ya zil çalarda geç kalırsak korkusu zil çalıncada öyle bir koşturuyorlarki sınıfa geç kalmamak için şimdilerde biraz daha  alıştık gibiyiz bakalım zamanla nasıl olacaklar....allah hepsine zihin açıklığı versin ...
Yukarı Dön
sengulnal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1660
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sengulnal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eyl 2009 Saat 18:28
benim oğlumda buyıl 1. sınıfta çok farklı bir duygu anaokul gibi olmuyor  ama çok çabuk alıştı ve ben öğretmenimi çok sevdim dedi inş. hakkımızda hayırlısı olur açıkçası ilk yıl çok zor diyorlar elimden geldiğince öğretmeniyle diyalog içinde olmaya çalışcam allah hepsine zihin açıklığı versinKizBebek

Yukarı Dön
gülay Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2145
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gülay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eki 2009 Saat 23:38
eveet canlarım sonunda meryemin sayesinde topiği buldum
bizde bu sene okula başladık , ama artık heyacanı yendik ,ömer okula ilk gideceği gece hiç uyumadı yavrum erkenden kalktı anne ne zaman okula gidecez okula daha önce hiç gitmemiştik kaydolduk tatile gittik okul  başka yere taşınmış neyse kalktık hazırlandık tabi babamızda burda yok o daha dönmedi tatilden biz ömerle gittik okulu bulduk ömer  yavru çok sosyal bir çocuk hemen herkeslerle kaynaştı tanıştı öğretmini bulduk tanıştık çok iyyi öğretmenimiz var  merasim falan derken ömer sınıfa girdi benleonula snıfa girdi yanlış anlamayın ömer bennen deil  ben ömerden ayrılamıyordum benim gibi bir kaç veli daha vardı öğret. biraz sohbet sonra eve geldim servis sabahlar alıyo ama ben arada aklıma vurunca hemen tranvaya atlayıp ziyarete gidiyorum LOL Allahım inşallah bütün okula başlayan çocuklarada bizim çocuklarımızada zihin açıklğı sağlık sıhat vrrsin Big smile
Yukarı Dön
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 10127
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sengul Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2009 Saat 08:58
Gülaycığım   diğer topicte sormuşsun buraya cevabımı yazayım..Smile
murat okuldan gel
iyor..15,00 te..   biz 16. 00 gibi el yazı çalışmalarına başlıyoz....çook sıkılıyor çok... bence bizim öğretmen çok hızlı gidiyor...mesala şu anda üç ses öğrendiler....e,l, a  sesler..
yazdırırken    resmen tiyatro oynuyorum  ...çok çabuk sıkılıyor...
bende çok yoruluyorum.eve   geliyorum  15.30 da   yarım saat sonra oturuyoz...  öyle oturup yapıp kalksak yine iyi. bazen bir harften sonra bile kalkıyoz....Confused
ben yemeeğimi anca   dinlenme molalarında yapıyorum ..
zamanla   geçeceğini umuyorum...yazdıkç.a alışacaklar inşallah....
Kesinlikle çocuğuna “çocuk gibi” davranma.

Bu anneler olarak yaptığımız en büyük kabahat aslında.

Küçük olabilirler ama onlar da birey birey.

Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı fatoş Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2009 Saat 12:13
Arkadaşlar Allah hepinizin çocuklarına zihin açıklığı versin KizBebek
İlkokul 1. sınıfa giden arkadaşlarımın çocukları var, yönetmelik hep değişmiş sanırım, artık çocuklar yazmaya el yazısı ile başlıyorlarmış, el yazısı küçücük çocuklara niye yazdırırlar ki Stern Smile neden artık sırf el yazısı ile yazdırıyorlar ben anlamış değilim, bana çok saçma geldi Ermm
Yukarı Dön
edam Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 3172
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı edam Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2009 Saat 14:07
1. sınıf annelerine  kolaylıklar diliyorum...

........CANIM YAVRULARIM......
Yukarı Dön
sengulnal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1660
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sengulnal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eki 2009 Saat 20:13
bizim de zor geçiyor  ama biz daha seslere geçmedik çokmu yavaş işliyor acaba işin iyi tarafı yiğit öğretmenini sevdide sözünü dinliyor ama evde çok sıkılıyor hadi bitsin ödevim yeter bukadar diyor allah kolaylıklar versin hepimize

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 53>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.