SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

2,5 aydır her dakika öksürüyor

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
ruzgargulu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı ruzgargulu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 2,5 aydır her dakika öksürüyor
    Gönderim Zamanı: 27 Mar 2020 Saat 00:18
Hocam merhaba
Kızım 5 yaşında tam 2,5 aydır sürekli kuru kuru öksürüyor.uyuduğu an duruyor.uyanır uyanmaz başlıyor gün içinde max 10dk arayla özellikle öğleden sonra min 20sn arayla sürekli gıcık gibi öksürüyor. Basit bir griple başladı 15 gün evde dinlendirdim bal limon serum fizyolojik ve buhar yaptım geçmedi KBB ye gittik deloday verdi geçmedi bu sefer hem beyaz hem yeşil akıntı var dedi sudafed augmentin levmont verdi .genizini sürekli yıkıyorduk antibiyotik bittikten sonra yeşil akıntısı bitti ama öksürük devam etti.çocuk hekimine gittik allerjik diyerek 3 gün allerset şurup devamında singulare verdi . 1haftadır hiçbir değişim yok. Çocuğum öksürdükçe ben tükendim ne olur bana bir yol gösterin bunun sebebi nedir nereye gitmeliyim?öksürük dışında hiç bir şikayetimiz yok
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 69505
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mar 2020 Saat 02:23
Bunlar virutik oksurukler.. Turk doktorlari, yeminli olduklari icin, ASLA Grip teshisi koymazlar.. Onlara gore her oksuruk, Ya allerji, yada Astim dir.
Sakin bu doktorlara inanmayin. Surecin gecmesini bekleyin.
Gordunuz iste, verdikleri ilaclar hicbir ise yaramadi!! Sabirli olun, sadece benim dediklerimi uygulayin.
Simdi bu doktorlara; "Gecmedi" diye gidin, size; "Sahtekarligin 2. Safhasi" ilaclarini verirler.
Yukarı Dön
plazma Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı plazma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Mar 2020 Saat 20:58
Hocam merhaba.ayni durum bizde de var.1 ayı geçti 5 yaşındaki kızım sürekli öksürüyor.baska hiç bir rahatsızlığı yok keyfi yerinde.sonra bende de başladı.işim gereği kumaş dolu bir ortamda bulunduğumuz için toza bağladık durumu ama geçmek bilmiyor.kizima alerji dediler deloday verdi doktor.biraz kullanıp bıraktık.ilginc olan şimdi 9 yaşındaki oğlumda da başladı öksürük
Ama yine başka hiç bir rahatsızlığı yok.sadece öksürük.herhangi bir virüs sebebiyle mıdır sizce.ayrica kullanmamamiz gereken kortizonli burun spreyi dedikleriniz hangileri oluyor bu arada?kızım için nazoster kullanıyoruz.bu kortizonlumudur
Hocam bu arada dün itibariyle bende boğaz ağrısı başladı.bademciklerim sis gibi.yutkunurken çok acıyor.hayirlisi...

Düzenleyen plazma - 29 Mar 2020 Saat 01:08
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 69505
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mar 2020 Saat 03:10
Turk doktorlari viruslar hakkinda hicbir sey bilmezler.. oyuzden butun Griplere ya antibiyotik verirler, veyada, Astim/allerji gibi sacma sapan teshisler koyarlar.
SAKIN oksuruk nedeni ile Turk doktorlara gitmeyin. Nazoster, bal gibi "KORTIZON" dur. Kullandiginiz surece, SAHTE iyilik halleri ile gozunuz boyanacak, ama her seferinde daha sik ve daha uzun enfeksiyonlar gecireceksiniz.
"Sahtekarligin 3 Safhasi" yazilarimi okuyun.. Tabiiki, bu ilac yuzunden SIUREKLI hasta oluyor, ve o pust doktor'a muntazam gelir oluyorsunuz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.