Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Çocuk Hastalıkları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 4.5 aylık bebek
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forum4.5 aylık bebek

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
aleynaaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 230
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aleynaaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 4.5 aylık bebek
    Gönderim Zamanı: 01 Tem 2021 Saat 19:20
hocam merhaba, 4.5 aylık erkek bebek 1 haftadır burnu tıkalı serum fiz sıkıp aspratörle çekiyorum ama  iyleşmedi, hatta 5 gün illadin damla damlattım cunku diğer gözünde de çapaklanma olmaya kızarmaya başladı ç, daha önce sol gözü için bu yöntemi önermiştiniz sağ gözünde de başlayınca aynısını oraya uyguladım yani 5 günde illadin damlattım hergün serum fiz nerdeysenher beslenmeden önce, bugün şırıngayla agzı acık sekilde sımıp cekmeye basladım aspiratör feci sekilde doluyor, uyku süreleri azaldı emmesi azaldı sanki hır hır tıkanıklıktan..başka ne yapayım hocam, aynenn devam mı kaç gün sürer grip 1 hafta değil mi😕bebekten bu kdar mukus nasıl çıkıyor aklım almıyor, ben yanlısıkla mukozalarını vs mi cekiyorum. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.