Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 4 aylık bebek grip öksürük
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

4 aylık bebek grip öksürük

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 8>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 65
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Şub 2023 Saat 13:46
Hocam bebeğe Alerji testi yapıldı negatif çıktı doktor dediki yavaş yavaş diyet açmaya başla dedi ama ben diyet yapmayı tamamen bıraktım fakat kakada kan görüyorum çok az az  beslenmesinide dediğiniz gibi eskiye göre azalttım,  makatinda çatlak var ondan kaynaklı olabilir mi? Makat çatlağı icin madecassol verdiler siz ne önerirsiniz?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Şub 2023 Saat 18:41
1- Bebeklerde allerji OLMAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2- Bebeklere Allerji testleri YAPILMAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bunlari yapanlar; sahtekarlardir.  Yediginiz kazik da isin cabasi. 
3- Bebelerde "makat catlagi (ne demek ise) OLMAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (Cinsel tecavuzler haric!)
O gordukleriniz kan degil! Hala fazla yiyor ve barsaklarda hazm olmamamis gidalar bu sekilde hava ile 
temas edince, kirmizi renk aliyorlar. 
Basindan beri soyluyorum, su Allerji doktorlarina inanmayin. Hele bebeklerinizi ASLA Allerji doktorlarina
goturmeyin. HICBIR allerji kanama yapmaz! Bunlar sahtekar dolandiricilar! 

Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2023 Saat 23:41
Hocam 4 aylık bebekte gözünün tekinden yaş akıyor gözü sulanıyor mikrop kapmış olabilir mi ne yapmamı önerirsiniz 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şub 2023 Saat 23:49
Gozden buruna giden; "Goz yasi kanali" daralmis veya tikanmis olabilir.
Iliadin damla, 5gun, gunde:2x2'ser damla BURUNA damlatin. Damlatirken sirt ustu yatirin ve her iki tarafa
 damlattiktan sonra, burun kokune 5-6 sefer, "cimdikler gibi" masaj yapin.

Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2023 Saat 18:06
Hocam bebeğim 4 ay 20 günlük normalde de kusan bi bebek ama bu aralar çok fazla kusuyor ve biraz da fışkırır tarzda kusuyor , karni da gurulduyor emerken. Üşütmüş olabilir mi  ne yapmamı önerirsiniz 
Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2023 Saat 18:07
Ben biraz karnını sıcak tuttum eskiye göre azaldi kusması 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mar 2023 Saat 18:42
Usutmekle hastalik olmaz. Eski Turk doktor uydurmasidir. 
Kilo aliyorsa, cok yedigi icindir, devamli giderek artan kilo kaybi varsa onemlidir. 
Yukarı Dön
Fatma123 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatma123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mar 2023 Saat 09:54
Su gibi kusması neden peki hocam 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 8>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.