Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - 6.hastalik mi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

6.hastalik mi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
envberna Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 168
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı envberna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: 6.hastalik mi
    Gönderim Zamanı: 02 Haz 2019 Saat 19:00
Hocam merhabalar,

20.11.2014 dogumlu oglum krese gidiyor. Sinifinda bir arkadasi gecen hafta 6.hastalik gecirmis. Okuldan haber verdiler gecen gun.

Dun gece oglum ateslendi atesi max 38.5 oldu

Gece cok basim agiriyor deyince uyuyamayinca bende calpol verdim bir kez. Ates dustu sabah oldugunda yanaklarinda kirmizi dokuntuler oldu resimdeki gibi. Sabah atesi yoktu simdi yine ates cikti. 

Arastirdigimda 3 gun ates sonrasinda dokuntu olur diyor. Oglumda birinci gunde dokuntu cikti ve ates aksama dogru yukseliyor. Ates tamamen bitmeden dokuntu olmasi tehlikeli bir durummu? 6.hastalik degil baska birsey mi hocam? 

Bugun bayram icin yola ciktik ve yoldayiz doktora goturemedigim icin sizden yardim rica ediyorum.

4GP.ME/bbtc/1559490896750.jpg

Cok tesekkurler hocam

Saygilarimla

Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haz 2019 Saat 19:44
6.Hastalik; 2 yasindan buyuklerde OLMAZ.. O Kres'e de soyleyin, yalan-yanlis bilgi vermesinler.
Cocugunuzda; 5. Hastalik (kelebek hastaligi) var, bir tedavi gerekmez, kendiliginden iyilesir.. 
Ne gunlere kaldik Ya Rabbi!!! 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.