Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Agızda yara
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Agızda yara

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
esmanurr Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif
Puanlar: 311
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esmanurr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Agızda yara
    Gönderim Zamanı: 22 Tem 2021 Saat 20:30
Hocam merhaba kızım 6 yaşım 18.5 kilo 4 gün öncesinde kuzeninin ağzında aflar cıkmıştı 3 gün surdu yavastan gecmeye basladı bununla alaklalı mı bilmiyorum ama dun kızım önce ust dudagının cok acıdıgını (ucuk sandım ama sanrım değil ole belirgin birşey yok hafif gergin ve şiş )daha sonra agzının içinini çok acıdığını söledi agzının içinde öle aft yok hafıf kızrıklık ve krıımızı benekler vardı ama beneklerin olduğu yerler açımıyor du bugun daha da kötü yemedn içmeden kesildi bırde vucudunun bazı bölgelerinde kızarıklar olusmuş mesala ayaklarında ellrinde avuc içi veya poposunda dirskte ama onlarda kaşıntı yok ateş yok .. agzı için cocuk acile gittik bir sprey varsa rahtlaıcak alalım diye ama el agız hastalgı gibi duryo dediler resmleri yukluorum nedir hocam agzı için ne önerirsiniz karbonatlı su yaptryorum ama yemesi içmesi çok sıkıntılı

Yukarı Dön
esmanurr Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esmanurr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Tem 2021 Saat 20:38
Yukarı Dön
esmanurr Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esmanurr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Tem 2021 Saat 20:41
bu arada hava burada cok sicak kirmiziliklari sicaktan sanmistim ama el agiz hastalgi olablir mi hic ates cikmadi
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Tem 2021 Saat 21:21
Evet;  "El,Ayak&Ağız hastalığı" .. Viral bir hastalık olup, bir tedavisi yoktur, kendiliğinden iyileşir.
Yukarı Dön
esmanurr Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esmanurr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Tem 2021 Saat 21:33
agzi icin onericeginiz bi sprey felan var mi peki hocam  yemek yiyemiyo ates olusmadi sonradn olusur mu peki sizce?
Yukarı Dön
esmanurr Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esmanurr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Tem 2021 Saat 21:38
evde tantum verde sprey var di bi ise yarar mi ki kullansam hocam yada parol felan versem agzi ici yemek yemesini kolaysitrirmi az bisy yese zipliyo cok aciyo diye .. yada onericegnz bi sprey var midir alsak ?
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Tem 2021 Saat 08:16
Deneyin, bir zararları olmaz. 
Dondurma ve soğuk şekerli süt denediniz mi? 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 23 Tem 2021 Saat 08:17
Yukarı Dön
esmanurr Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı esmanurr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Tem 2021 Saat 10:30
yok denememistim tamam saolun hocam
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.