Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Alerji
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Alerji

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
asdes Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 57
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nis 2018 Saat 22:22
http://4gp.me/bbtc/28048706.htm

Ek olarak burayada yukledim
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 18:54
Yanakta; Atopik dermatit var.. Zamanla kaybolacak. Bu arada, elinizdeki kortizonlu kremi gunde:2x1 surun..
Kan tahlili yasina gore NORMAL..
Ahlaksiz laboratuvar, Eriskin "Referans Araliklarini" kullanmis.. Yoksa, butun kan degerleri normal..
Bu sahtekar laboratuvarlar, genellikle kendileri gibi sahtekar doktorlarla CETE halinde calisirlar..
Doktor, haybeden hasta gonderir, Laboratuvar da, eriskin referans araliklarini kullanarak, sanki bir
hastalik varmis gibi, sahte rapor tanzim eder, ahlaksiz doktorda, size bir cuval ilac yazar, bir daha da doktordan cikamazsiniz,.

Yukarı Dön
asdes Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 21:34
Cok haklisiniz kadir bey. Referans araliklari buyuk insanin degerlerine uygun onu bende farkettim ama yinede size sormadan hareket etmek istemedim. Sayenizde daha bilincli anne babalar olarak bilincli evlatlar yetistiricez insallah. Yanaklari icin krem vermedi, sadece zaditen şurup ve zespira toz verdi.
Mustelanin atopik ciltler icin olani var evde ama oda kortizonlu degil. Siz hangi kremi onerirsiniz. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 22:55
Once; Mustela yi kullanin, bir fayda saglamaz ise, Elidel krem gunde:2x1 surun..
Yalniz bu krem, bazen yuzde sislik ve baska reaksiyonlar yapabilir, ilk gun iyi gozleyin, bir reaksiyon
gostermezse devam edin.

Yukarı Dön
asdes Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nis 2018 Saat 23:51
Tamam kadir bey tesekkur ederim. Birde nefes verirken ih yapmasi neden olabilir. Uyuyunca normale donuyor nefesi.
Ben birseylerle ugrasirken zorlaniyor sandim bastan ama sonra dikkat ettim uyku oncesi normal yatarkende ih yapiyor. 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2018 Saat 02:58
Onemli bir sey degil.. Komadaki bir hasta yaparsa; ONEMLI!!!
Arada daglar kadar fark var!!!!  
Yukarı Dön
asdes Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı asdes Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Nis 2018 Saat 09:06
Usanmadan sıkılmadan her sorumuza cevap verdiginiz icin tesekkur ederim. Iyiki varsiniz. Hayirli gunler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.