Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Diğer Konular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Alerji
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Alerji

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Deal Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 10
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Deal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Alerji
    Gönderim Zamanı: 13 Oca 2023 Saat 21:10
Hocam merhaba benim bebeğim 3 ay 30 günlük yani 4 aylık bşz kakada mukus kan şikayeti ile hastaneye gittik gaita da bol lokasit eritrosit ve gizli kan çıkmış ama bize sonuçlar geç düştü biz üstüne rota virüs aşısı yaptırdık sağlık ocagın da doktor bizi korkutun ca özele gittik özel de tekrar gaita verdik bu sefer gizli kan yoktu ama doktorumuz alerji den şüphelendi ği için süt ve süt ürünleri ni tüketme dedi diyet yapmaya başladım evolvia mama yazdı ama bebeğim zaten içmiyor üstüne bol lokasit var diye zimaks antibiyotik kullandık 1 hafta sonra muayene gittik tekrar ben kaka da kan gördümü tekrar söyleyin ce gastronomi ye yönlendir di gittik 3 tüp kan alındı bebeğim den sonuçlarımız 1 gün sonra çıktı doktorumuz aradı sonuçlar negatif ama çok az bir alerjisi oldunu diyete devam etmem gerektiğini söyledi bende üstüne tekrar kan gördüm doktora söyledim böyle devam ederse annr sütünü kesicez dedi bebeğim sadece anne sütü alıyor hocam ne yapacağımı şaşırdım doğum kilosu 3700 sonra sarılıktan 3300 düştü şuan da kilosu 7180 gr ne yapacağımı şaşırdım hocam cevaplarsanız çok mutlu olurum 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.