Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz Uzmanı Dr. Özkan Devran
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - alerjik astım, sinüzit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumalerjik astım, sinüzit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
selma0038 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesajın Direkt Linki Konu: alerjik astım, sinüzit
    Gönderim Zamanı: 11 Tem 2011 Saat 18:46
mrb hocam , oğlum 12 yaşında alerjik astım ,sinüzit.      sinüzit için infex , astım için easyhaler verdi dr.        ilaçlara başlamıştık , şuanda 3 gündürde su çiceği , ilaçlara ara verelimmi ? dewam edelimmi ? hocam  damakta  ve dudağının iç tarafındaki su çiceğinin cok ağrı yaptığını söylüyor , ne yapabiliriz acaba .... teşekkürler
Yukarı Dön
Dr.Özkan Devran Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 42
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Tem 2011 Saat 13:52
sorunuza  geç  yanıt  verdim  üzgünüm.  allerjik  astım  tanısı  yeni mi  eski  mi  bir  bilgi  vermemişsiniz. Eğer  tanı  astımsa  tedaviye  devam  edin .  herhangi bir  sakıncası  yok.  Ancak  viral  enfeksiyonlar da  (  su  çiçeği gibi)  astım  benzeri  kliniklere neden  olabilir.  Bu y
zden  tanının  ne  zaman  konulduğu  önemli.  ağzı  için  en  güzel  seçenek  karadut  şurubu .  aktarlardan bulabilir siniz.  ama bir haftada da  kendiliğinden  geçecektir.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.