Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - alerjik dermatit
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

alerjik dermatit

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
BİLGİN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 86
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BİLGİN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: alerjik dermatit
    Gönderim Zamanı: 07 Haz 2023 Saat 09:31
merhaba hocam oğlum okuldan geldiğinde yüzü ellerinin üzeri kıpkırmızı ve pütürlüydü, güneşte çok kaldığı için yanmış olabileceğini düşündüm çünkü çok beyaz cilde sahip. Ertesi gün fark ettim ki kollarının üzerinde ve bacaklarının üst bölgelerinde de mermer cilt gibi benek benek ama sıtta önde yok. Sonra elleri ve yüzü şu an geçti ama üst kol ve üst bacakta hala var böyle sanki benek benek. Cildiyeye gösterdim hipokort krem ve xp lipo diye bir nemlendirici verdi
Sorum şu hocam dolaşımsal bir şey olabilir mi yoksa öyle olsa tüm vücutta mı olurdu böyle mermer cilt görüntüsü
Yukarı Dön
BİLGİN Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 86
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı BİLGİN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2023 Saat 09:32
Bu arada kaşıntı yanma vs yok hocam sadece görüntü olarak böyle
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Haz 2023 Saat 13:41
Görünü ile ilgili sorularınızda DAİMA resim gönderin. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.