Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Anne oğul
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Anne oğul

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 266
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Anne oğul
    Gönderim Zamanı: 18 Eyl 2021 Saat 23:26
Merhaba hocam,şükür kavuşturana.Benim oğlum 4,5 yaşında 1 haftadır kreşe gidiyor önce kuru öksürük başladı sonra hapşırma burun akıntısıyla devam etti.Dün gece gözüm ağrıyor dedi  sağ gözünden gözyaşı aktı belli bir süre ağlamadığı halde.Burun akıntısı bugün yeşile döndü gözünde sorun yoktu.Oğlumdan bana geçti benim  boğazım çok kötü sanki sis kaplamış boğazımı nefesim zor geçiyor .Bazen derin yutkununca,ya da nefes almak isteyince boğazım yanıyor öksürüyorum biraz  sonrasinda istiğfar ettim bugün iki kere,burnumda tıkandı.Bende 2 tane troid nodulu var bundan mi böyle sıkıntılı geçiyor acaba genelde hep bu şekil hastalanırim bu hastalığın adı nedir hocam?
Şimdiden sağ olun hocam

Düzenleyen gonjaa - 19 Eyl 2021 Saat 00:13
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Eyl 2021 Saat 10:05
Grip geçiriyorsunuz. 
Grip ile ilgili eski cevapları okuyun. 
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2021 Saat 23:09
Hocam merhaba en son 18 Eylül de gripti oğlum ana okuluna gidiyor son 3 gündür burnu tikaliydi gece yatarken çok zorlanıyordu bugün öğretmeni burnu akıyor hapşırıyor gelin alın dedi.Kaç günlük tıkanıklık bugün burun akıntısına bıraktı kendini.Şuan uyuyor ama savaşıyor resmen nefes almak için cold mix damlattim ama yine aynı evde açılmamış illadin damlam var bunu kullanayım mi burnuna mi kulağına mi damlatayim hocam?Bir de ayda bir grip geçirmesi normal mi bağışıklığı mi çok düşük kan testi mi vereyim acaba
Şimdiden teşekkürler hocam
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Eki 2021 Saat 23:29
Iliadin damla kullanin.. Iliadin DAIMA, buruna damlatilir. 
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2021 Saat 23:35
Kadir bey oğlumu geçen gün anlatmıştım  baya yoğun ve yeşil renk akintisiya döndü tıkanıklığı,oksurmeye de başladı. Biraz önce uyuyordu kucağıma aldım kendi yatagina yatırdım öksürdü sonra titremeye başladı istemsiz ayaklarını falan salladi 5 dakika falan titredi ateşi de yok baktım su icirdim biraz konuştum normale döndü şuan tekrar uyudu neden olmuştur kadir bey çok korktum hiç böyle birseyle karsilasmamistim daha önce ne yapmam gerekir acile götüreyim mi sabah zor olacak bana..
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eki 2021 Saat 23:56
Hicbir sey yapmayin. En kotu ihtimal ile , havale gecirmistir, ona da bir sey yapmak gerekmez. 
Yukarı Dön
gonjaa Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı gonjaa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2021 Saat 00:06
Keyfi  de iştahı da yerindeydi hatta parkta falan da oynadı.Atessiz havale mi kadir bey tekrar olur mu?Allah korusun dili geriye kaçar diye korkuyorum sabaha kadar başında  olmamız mi  gerekiyor
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eki 2021 Saat 00:09
Hicbir sey yapmayin. En kotu ihtimal ile , havale gecirmistir, ona da bir sey yapmak gerekmez. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.