Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Forum / AOA Hakkında > Haberler & Duyurular
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Anne Olunca Anladım Bir Yaşında...
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuAnne Olunca Anladım Bir Yaşında...

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Hülya Yıldırım Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 83
Mesajın Direkt Linki Konu: Anne Olunca Anladım Bir Yaşında...
    Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 23:13
Sevgili anne arkadaşlarım ve annelere destek veren sevgili babalar,
1 yıl önce bugün ilk defa bu siteden sizlere" merhaba" dedik ve ne mutlu ki, merhabamız, 83 ülkede binlerce merhabayla karşılık buldu... Hep diyorum ya, kar topu misali büyüdük, daha da büyüyeceğiz. Çünkü bu mesleğin hep teknik, hem de içerek olarak, erbabları (profesyoneller) tarafından yapılan tek site; Anne Olunca Anladım... Ama bunun da ötesinde duyarlı, duygu yüklü, vizyon sahibi, bakış açısı sunan, bilgiyi önemseyen ama ama içgüdüleri de yabana atmayan, farkındalık ve değişimden yana, anneleri anlamaya yeminli, kadın bakış açılı ve en önemlisi de samimi bir portal...
Sanırım 83 ülkede, binlerce anne, bu yüzden buradasınız; ve bizler de her geçen gün AOA adlı bu güzel bebeği daha nasıl verimli hale getirebiliriz'in heyecanındayız; daima ilk günkü gibi...
Sizlerden ricam, kulaktan kulağa oynamaktan asla vazgeçmeyin, ki yeni anneler sitemize üye olsun, kar topu misali bütün dünyada büyüyerek paylaşmanın hazzını yaşamaya devam edelim, yalnızlık çekmeyelim... Ayrıca, Benim Hikayem, Aile Albümü ve Video bölümlerine de katkılarınız bizim için çok önemli...
Ve tabii, güzel mesajlarınız zor günlerde ilaç gibi, kuşkusuz bir de dualarınız...
İyi ki varsınız, iyi ki burada sizlerle tanıştık, birdik binler olduk... Hayallerimizin daha çok başındayız, inanın hepsini bir bir gerçekleştireceğiz.
Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum, bebeklerinizi-çocuklarınızı öpüyorum, eşlerinize de selamlar...
Hülya Yıldırım

Düzenleyen Hülya Yıldırım - 14 Oca 2008 Saat 23:14
Yukarı Dön
duygu07 Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7483
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 23:21
Anne Olunca Anladım'ın birinci yaşı kutlu olsun Hülya Hanım.
Sizi de Anne Olunca Anladım bebeğinizin annesi olarak kutlarız. Onu çok güzel yetiştiriyorsunuz ki verdiklerinizi alıyorsunuz. Ruhunuza sağlık.

Bebişlerimizden izin aldığımız her dakika burada sizinle olmaya çalışacağız.
Sevgiler.
Duygu
Yukarı Dön
belma Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 4544
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 23:43
Bende Anne Olunca  Anladımın 1. yaşını sevgiyle  kutluyorum ve büyüyerek nice yıllara diyorum Hülya Hanım.  Buarada bugün sabah Tv8  de A.OA  ın taklidi bir progrmla karşılaştım ve çok üzüldüm.Ama inanıyorumki sizinle daha iyi yerlerde buluşacağımıza.
Sevgiler
Kamil insan toprak tutsa altın olur,eksik insan altın tutsa toprak olur.
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 23:44
Böylesine güzel ve faydalı bir site kurduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum ve Anne Olunca Anladım ın 1. yaşını kutluyorum...İyiki açmışsınız bu siteyi,sayenizde çok güzel dostluklar kurduk..

Daha nice yaşlara hep beraber girmemiz dileğiyle...

ClapClapClap
Yukarı Dön
MySons Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1537
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 23:45
Benim 2yasindaki oglum simdi "Heppi detti tuuu yuuu" derdi uyumuyor olsaydi.
Hülya hanim öncelikle size tesekkür etmek istiyorum, böylesine güzel ve böylesine bilgiyle dolu bir site olusturdugunuz icin!!! Sayenizde burada dünyanin bircok ülkesinden arkadasliklar kuruyoruz, bir cogumuz görüsme firsati bile buldu... bunlar hep sizin sayenizde...

AOA 1 yasini doldurdu, daha nice senelerini dolduracagindan eminim...
Insallah benimde gelinlerim torunlarimi yetistirirken bu siteden bilgi edinirler!!!
Nice güzel günler ve yillara!!!
Saygi ve selamlarimla!

Nurgül Acar

Yukarı Dön
sengul Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye
Simge

Puanlar: 10127
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Oca 2008 Saat 23:52
Hülya Hanım öncelikle  bu siteyi bizlere ulaştıran ve emeği geçen herkese çok teşekür ederim.Clap
Çocuklarımızla birlikte her geçen gün bir adım daha ilerideyiz. İnanın birbirimizden çok şey öğreniyoruz. Kimi zaman mutluBig%20smile, kimi zaman üzgün Cryama hep beraberiz. Sanal ortamın verdiği rahatlıkla yeri geliyor kızıyorAngry, yeri geliyor bağrımıza basıyoruz birbirimizi.
Sanalda olsa dostluk, arkadaşlık, bilgi,....var A.O.A....Cicek
Hayallerimizi hep birlikte gerçekleştirmek umuduylaNuke
 Sevgiler.Clown

Düzenleyen sengul - 15 Oca 2008 Saat 00:10
Kesinlikle çocuğuna “çocuk gibi” davranma.

Bu anneler olarak yaptığımız en büyük kabahat aslında.

Küçük olabilirler ama onlar da birey birey.

Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2008 Saat 00:08

Anne Olunca Anladım'ın birinci senesini kendim, beyim ve oğlum adına kutluyorum. Hep beraber nice senelere ulaşmak dileğiyle....

Hülya Hanım asıl biz sizlere teşekkür ederiz. Sayenizde bilgiye, dostluğa, dayanışmaya vs. herşeye ulaşabildik. Burada uzmanlarımızın bilgilerinden yararlanmakla kalmayıp, arkadaşlıklar kurduk. Sanal ortamdan çıkıp reel hayatta tanıştık, kaynaştık. Bütün bunların hepsine sizlerin sayesinde ulaştık.
Siteye emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımızla...

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
fatoş Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Puanlar: 16849
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Oca 2008 Saat 00:41
A.O.A. 1. YAŞINI GÖNÜLDEN KUTLARIM ClapClap ClapClapClapClapClap 
Sadece insan bilgilendirme amaçlı, gelecek nesilli doğru büyütme adına kurulan bir site, anneleri bilginizle yetiştiriyorsunuz. Biz anneler için bundan daha güzel bir emek olabilir mi ? Size ve tüm emeği geçenlere binlerce teşekkürler.   
Biz annelerin, sizin engin bilgilerinize her zaman ihtiyacımız var, iyiki varsınız Clown Bu site ve sunmuş olduğunuz programlar sayesinde doğru bir şekilde çocuklarımızı büyüttüğümüz için gönlümüz çok rahat, emeklerinize sağlık Smile

Düzenleyen fatoş - 15 Oca 2008 Saat 09:06
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 6>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.