Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Atessiz oksuruk
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Atessiz oksuruk

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Benkut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Benkut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Atessiz oksuruk
    Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 13:44
Hocam merhaba.
Oglum 4 yas 4 aylik. 2 gun once bogazim agriyor demis kreste, beni gorunce bir daha hic agriyor demedi. haftasonu da iyiydi, sadece dun aksam yatmadan once oksurugu oldu epey ama gece oksurmeden rahat uyudu.
Sabah kreste karda disarda oynamislar, sonrasinda oksuruk olmus, nefes alip vermis ve belirgin cizirtili bir sesle nefes alip vermis. Ates hic olmadi. Simdi genel hali iyi, oksuruk de yok. Ilik limonlu bal veriyorum yine de. Solunum sayisi normal, o cizirti da yok nefesinde. Ama kreste boyle olunca endiselendim. Ne onerirsiniz bize, nedir bu acaba

Düzenleyen Benkut - 24 Oca 2022 Saat 18:49
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 19:10
Bildigin Grip. 
Yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
Benkut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 40
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Benkut Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 19:11
Dr.a gotursem hiriltisi var diye astim ilaclarini verecek. Sayenizde kac defadir drsuz ilacsiz atlatiyoruz, sagolun
Hocam ates burun akintisi hic yok, oksuruk surekli de yok hatta smdi hic yok
Astim falan olabilir mi ki, atessiz olup sik nefes alip vermis. Grip ates yapmaz miydi

Düzenleyen Benkut - 24 Oca 2022 Saat 19:31
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112786
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 19:32
LUTFEN, lutfen yazilarimi okuyun. 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.