Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Başı geriye atma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Başı geriye atma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Vesia Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 48
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Vesia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Başı geriye atma
    Gönderim Zamanı: 25 Ağu 2018 Saat 00:16
Hocam merhaba 11 aylık kızım 2 gündür başını şiddetle geriye fırlatıyo ağlıyo bu esnada.memeyi teklif dahi edemiyorum emme dışında da sinirlendiği anda kafasını geriye büküp atıyo aynı şekilde.
Çok huzursuz ve iştahsız uyku da yok diş e mi yormalıyım yoksa bu da duygusal bi tepki olarak yaptıgı bi hareket mi? Yürüyo ve çok hareketli aynı zamanda.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 113079
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağu 2018 Saat 23:36
Sut disleri cikarken, HICBIR belirti gostermezler.. Tamami eski doktorlarin uydurmasidir. 
Nasil ki, simdiki doktorlar bilemedikleri her seye; allerji diyorlar, eskiden de; disden dir derlerdi.. 
Sinirli ve hircin olacagini gosterir.. Fazla yuz vermeyin, yoksa tepenize cikar. 
Oyle yaptiginda, birakin, hic karismayin.
Yukarı Dön
Vesia Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Vesia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ağu 2018 Saat 22:15
Hocam size 2 sorum daha olcak
1-11 aylık kızım geçen hafta 2 gün ateşlendi sonrasında wbc 5 civarı çıktı viral dye yorumladım sonraki günlerde nezle ve balgamlı öksürüğe çevirdi bir türlü geçmedi hiç bişe yemiyo az emiyo onunla idare ediyo.ztn zayıf bi bebek idrar yolu enfeksiyonundan şüphelenmelimiyim? Bakteriyel bi durumda wbc en az 15 lerde olması gerekr dersiniz idrar yolu enfeksiyonunda wbc 5 çıkar mı? Bi idrar tahlili yaptırayımmı iştahsızlığından dolayı?

2-1 aydr geçmeyen burun akıntsı arka arkaya hapşuruk şiddetli kulak geniz damak kaşıntısı yaşıyorum alerjik rinit üzerinde yoğunlaştım emziriyorum antihistaminik olarak ne kullanablrim hocam? Hergün mü almalıyım?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağu 2018 Saat 05:11
1- Ugrasmayin…
2- Zyrtec tablet, gunde 1 tane alin. 
Yukarı Dön
Vesia Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Vesia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eyl 2018 Saat 11:30
Kadir hocam tekrar merhaba üst üste çok soru sordum bu ara ama kızım 2 haftadr nezle çok burnu akıyo hapşuruyo geçmedi bi türlü,peditus veriyorum ama bana mısın demiyo uyuyamıyo geceleri özellkle,ben kendm de alerjik rinit oldum acaba 11 aylık kızımda da alerjik bi durum olablr mi gerçi bi yerde bu aylrda olmucagını yazdıgınızı okumuştum ama şu yaz günü neden geçmez nezle ballı limonlar soğanlar sarımsaklar da fayda etmiyo,nasıl bir yol izlemeliyim?aerıus antihistaminik denesem mi?
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eyl 2018 Saat 19:29
Peditus kullandiginiza gore; hicbir yazimi okumamissiniz…. 
Once okumaniz SART... 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.