Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bebegimde mantar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bebegimde mantar

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Mahmure Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 168
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Mahmure Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bebegimde mantar
    Gönderim Zamanı: 16 Nis 2018 Saat 18:11
Merhaba doktor bey 9 aylik kizim var ocak ayinda mastit oldugum icin saglikocagi doktoru largopen 1000mg antibiyotij verdi ve kutu bitiminde ancak gogsumden emebildi bebegim arkasindan bebegime hic antibiyotik vermememe ragmen genital bolgesinde mantar olustu doktora gittigimde iltihaplanmis mantari dedi ve balaban pomadla trosyd krem verdi 7 gun kullanmama ragmen tamamen gecmedi ve 3 gun daha kullanalim dedi sonucta iki uc kirmizi nokta kalmisti ama ilerlemiyordu gectigimiz cuma hasta oldum ve doktor azro 500 mg amtibiyotik verdi ve bebege bisey yapmaz sadece mantar yapabilir onemli degil dedi ama hapi 2 tane ictim ve bugun kizimin mantari yine uredi ve kizim gun icinde uzun zamandir mantar olmadan da kendini titretiyor iki kere ozel bir labarotuvarda idrar testi verdim ve hicbirsey cikmadi ama hala titriyor ara ara ne yapmaliyim doktor bey mantar icin de resim isterseniz eger ozelden atabilirim bir yol gosterin
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nis 2018 Saat 19:32
O akintidan bir kultur yaptirin..Bakalim mantar ureyecekmi???   
Yukarı Dön
Mahmure Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 168
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Mahmure Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nis 2018 Saat 19:40
Akintisi yok doktor bey genital bolgede vajina cikisinda kipkirmizi noktalar kabarmalar oluyor ozellikle ben antibiyotik kullandigimda o kirmizi noktalardan da kultur yapilabiliyormu 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nis 2018 Saat 07:00
Mantar oyle olmaz ki!!!!! Kim dedi mantar diye????
Cocugun; agrisi-sizisi yoksa, bosverin...  
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.