Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Bebek bezi tercihi
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bebek bezi tercihi

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
busrasonay Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 4
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı busrasonay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Bebek bezi tercihi
    Gönderim Zamanı: 27 Eyl 2023 Saat 15:21
Herkese merhaba buradaki daha deneyimli annelerin fikrine ve deneyime ihtiyacım var. Bebeğim 2 aylık doğduğundan beri ne bez kullanırsak kullanalım bir süre sonra pişik yapıyor. İlk hafta çok iyi bebek mutlu biz mutlu ama biraz zaman geçtikten sonra hemen dökmeye başlıyor poposu. Benzer durumda olan annelerimiz, böyle bir sorunu atlatmış annelerimiz bana ne yapmam gerektiğini, ne hata yaptığımı anlatsın lütfen bebeğim daha fazla acı çeksin istemiyorum.
Yukarı Dön
servetteyze Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı servetteyze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eyl 2023 Saat 18:11
Bizim evde ya da evlerde hep molfix kullanılır yıllardır kullanıyorum çok memnunun. Bebeklerimden birinde deri hassasiyeti vardı onun için ne kullanırsan kullanayım sürekli krem ve pamuklu bezlerle destekledim o ayrı bir konu. Biraz zor zmaanlar sabırlı olmaktan başka çare yok. 
Yukarı Dön
serpilanneoldu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 6
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı serpilanneoldu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eyl 2023 Saat 15:46
walla bende çocuğum doğduğundan beri molfix kullanıyorum güzel bez pişik yapmıyor kullanışlı 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.