Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu Arşivi > Grip & Soğuk Algınlığı & Öksürük
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bebek grip
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumbebek grip

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 232
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: bebek grip
    Gönderim Zamanı: 02 Şub 2019 Saat 00:31
merhaba hocam;bugün üç buçuk aylık bir bebeğe öksürük ses kısıklığı huzursuzluk ağlama meme almama şikayetlerinden dolayı bronşit e çevirebilir savunmasıyla !antibiyotik buhar öksürük şurubu yazıldı kulağım da bir şey var sanki şikayetiyle giden ablasına da antiboyotik yazıldı iltihap var diye ne ateş ne ağrı vardı.bebekte ne ateş ne ishal vardı halaları oluyorum anlattim saatlerce dayanamayıp bebeğe antiboyotik verdiler kustu neyse ki hemen sonra rahatlasın rahatlasınlar diye calpol verdim buhar vereceklerdi çünkü rahatladı kendine geldi emdi gece yine kötüleşirse calpol verin yarını bekleyin hiç olmazsa dedim ablaya da iliadin damlattim yine rahatlasınlar diye gerçekten de okuyup uyanık olmak lazım yoksa mahvedecekler cocuklari
Yukarı Dön
denijj Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 232
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı denijj Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şub 2019 Saat 00:41
ben sizin sayenizde altı yaşındaki oğlumu ilaçsız buyuttum ne domuz gripleri rota virüsleri atlattık bu son influenza virüsü üç hafta sürdü hala tam düzelmiş sayılmaz kaç ateşli gün gece geçti yine de direndik ama yalan yok ilk defa bu kadar uzun sürünce ilk defa boğaz kulak ağrısı yaşayınca bir  gece yildim iyice ve baslayacam kadir e de ha dedim 😶affedin hocam 😊gece hastenede tahlil sonucunu beklerken çatışıyordum çaresizlikten bozulan sinirlerimle bırlıkte sizinle ve sizden bildiklerimle sonuçlar iyi çıkınca giyabinizda mahcuptum size karşı neden bunları yazıyorum çünkü yılmasınlar okuyanlar kazaniyoruz sonunda sizinle 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.