Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > Mönüler ve Çocuklara Özel Tarifler
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - bebeklerinizin en çok sevdiği yemekler
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konubebeklerinizin en çok sevdiği yemekler

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
miss hugolina Açılır Kutu Gör
Pırlanta Üye
Pırlanta Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9455
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 14:56
Bilge  ve Burcu fikirleriniz ve desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar.
Yukarı Dön
Ziyaretçi Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 15:06
Dra sordum ama cvp pek tatmin etmediLOLLOL
Yukarı Dön
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 8752
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 15:11
Sunacim icin rahat olsun canim ya uzun zamandir görüyorum seni b konuda kendini cok yipratiyorsun.defnede 21 aylik ve 11 kilo canim.Ve doktorlarinda söyledigi üzere kilosu cok cok iyi yani.Bu durumda kendimi kötü hissettim senin yazini okuyunca acaba benim kizim mi cok zayif diyeConfused
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
zehra Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

"Zeynep'in Annesi.. Nam-ı Diğer FASULYE"

Puanlar: 10949
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 15:16
ay benm kızım 26 aylık 11 .300 suna ben ne yapayım peki Tongueve aylardır bu kiloda CryCry
sevdiği yemekler
yayla çorbası
tarhana çorbası
omlet
haşlanmış yumurta

kızlar yazmaktan vazgeçtim  şöyleki zeynep her şeyi  yiyor yemediği şeçtiği bi şey yok ama herşeyi az ve zorla yiyor .. yani yerse herşeyi yiyor yemezse hiç bişeyi yemiyo ConfusedConfused

Sevgilim hapşurunca çok sev dedim.elhamdülillah dedi.yerhamükallah dedim.yehdina ve yehdikum dedi sonra oturup hatim indirdik.nerden nereye:))))))))
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 15:17
Orjinalini yazan: emine emine Yazdı:

Dra sordum ama cvp pek tatmin etmediLOLLOL
cok guzel yazmis

Yukarı Dön
Beyza Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Puanlar: 8752
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 15:23
Zehracim defnede öyle cok sükür yemedigi bisiy yok fazla ama az yiyor.Yani vitaminini az da olsa aliyor ya bu da yeterSmile
Şeker küpü olarak doğdum,sonra neşe küpü,bir zaman sonra zeka küpü,derken sinir küpü şimdilerde sabır küpü gibiyim. Sonumdan endişeliyim...
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 23:40
ben başımı hangi taşa vursam,seha 31 aylık boy 91 kilo 11 200DisapproveDisapproveDisapproveDisapproveDisapprove
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
özlem Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2053
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şub 2009 Saat 23:58
Orjinalini yazan: sunacumen sunacumen Yazdı:

Orjinalini yazan: bilgeakgun bilgeakgun Yazdı:

Allah sabır versin Sunacım,işin zor,ama resminden gördüğüm kadarıyla zayıf bi bebeğe benzemiyor,bir de ben Kadir bey in dediği gibi bazı çocukların pütürlü yiyebilme becerisinin genlerinde saklı olduğuna inanıyorum,yani alıştırmayla alakası yok bencede.vakti gelince yiyecek üzülme.

Sağol Bilge,işim gerçekten zorConfusedkızım 11 kilo.18.5 aylık.Ne bileyim bazen okuyorumda 16 aylık bebeğinin 13 kilo olduğunu yazanlara imreniyorumCryPütürlüye gelince süzgeçten geçirmiyorum alışması için cesaretlendirmeye çalışıyorum,oluruna bırakıyorum.Ama kayınvalidem ve k.peder neden yemiyo bizimki bak 10 aylık çocuk herşeyi bütün bütün yiyor diye baskı yaptıkça benTongueTongueTongueçıl-dırı-yo-rummmmm
canım resimden çok iyi görünüyor bebeğin ama hiç canını sıkma ,çünkü benimde kızım 18 aylık ve 11 kiloWinkdr kontr. her zaman iyi olduğunun söyler boy ve kiilosunun..ayrıca her çocuğun gelişimi farklı oluyo canım o yüzden başkalarıyla kıyaslama yapmak insanı yıpratmaktan başka hiç bir işe yaramaz...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.