SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Bexsero ve grip aşısı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Akin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Akin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Kas 2019 Saat 11:34
Merhaba kadir bey.sizi cok ozluyoruz ...Sizin gibi bilgili  doktorlar artik ulkemizde yok maalesef.siz kizimi 12 yasina kadar buyuttunuz  kuzucuk kuzucuk diye...fakat su an kafam cok karisik .kizim 18 yasina geldi  hpv asisi olmadi .olanlarinda cogunda  farkli yan etkiler ciktigi soyleniyor .beyinde hasar ve sara krizi gibi nobetler gecirdigi goruluyormus ..daha henuz asiyi yaptirmadim .bexsero  icinde yazilarinizi dikkatli bir sekilde okudum .simdi ben yaptirmaliyim bu iki asiyi sizce .!soner yalcinin kara kutu kitabini da okudum 🙂kafam iyice karisti .birde oglum oldu sizden sonra o da 8 yasinda  onada bexero yaptirmadim .dusunmuyorum da .gittigimiz doktor da haci adaylarinin bu virusu tasidigini arap ulkelerinin ulkemize geldini yaptirmamiz gerektigini soyledi...size danismadan hic bir sekilde hareket etmiyecegim ...simdiden tesekkurler

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2020 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.