Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebek İsimleri
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - biri kız biri erkek ikiz isimleri
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

biri kız biri erkek ikiz isimleri

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
bgulayyy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bgulayyy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: biri kız biri erkek ikiz isimleri
    Gönderim Zamanı: 08 Eyl 2013 Saat 00:06
 Selam arkadaşlar biri kız biri erkek ikiz isimleri için önerileriniz var mı? Klasik isimler de olur modern isimler de. Uyumlu olsunlar yeter. :)Smile
ALLAH'IM HEPIMIZE VE EVLATLARIMIZA SAGLIK SIHHAT VERSIN :)
Yukarı Dön
kübRAbia Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Puanlar: 918
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kübRAbia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eyl 2013 Saat 01:35
Kız melis oğlan melih,bu iki ismi her zaman çok sevmişimdir.Şiddetle tavsiye ederim Ben koyamadım dostlar koysun ...
Yukarı Dön
KUZEY&MİRA Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Melek Anne :)

Puanlar: 2583
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı KUZEY&MİRA Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eyl 2013 Saat 11:43
fırat ve dicle.....Bir birlerine yakın olmasalar da beni çok etkileyen ikizlere yakıştırdığım isim....
DEVRİM KUZEY & ZEYNEP MİRA
Yukarı Dön
dream Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 0
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dream Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2013 Saat 15:26
kız ada erkek aras :)
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Puanlar: 24972
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı hilal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2013 Saat 22:53
Erva : Çok güzel ve genç.

Kayra : Büyük birinden gelen iyilik ihsan,müjde.
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
eyluldogan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 7
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı eyluldogan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Nis 2014 Saat 22:42
Bence kız eylül, erkek güneş. Eylül güneşi gibi. iki ismi de ayrı ayrı severim Smile
Yukarı Dön
menekse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 20
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı menekse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Eki 2014 Saat 12:51
Melih Melisi çok sevdim ben .
Yukarı Dön
aureoia Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aureoia Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 May 2015 Saat 16:04
Melih ve Melis çok güzel olmuş. M&M's draje gibi tatlı Smile
Sevgi ve neşeyle kalın.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.