Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Psikoloji ve Kişisel Gelişim
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - boşanıyorum 4 aylık bebeğim var
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

boşanıyorum 4 aylık bebeğim var

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nilayeylül16 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nilayeylül16 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: boşanıyorum 4 aylık bebeğim var
    Gönderim Zamanı: 02 Eyl 2016 Saat 19:46
merhaba 1 buçuk senedir evliyiz. çok severek evlendik ama evlendkten sonra eşim bambaşka bir insan oldu. hamileliğim hep ağlayarak geçti diyebilirim .
lohusalığım da öyle . bebeğim 15 günlükken annemin evine gelmek zorunda kaldım. eşimde beni kızını ne aradı ne sordu. ve şimdi boşanma davası açıldı. büyük ihtimal eşimin
hayatında başka biri var . psikolojim çok kötü her ne kadar bebeğime yansıtmamaya çalışsam da illaki yansıyor. içimde hep bir sıkıntı var . kendimi yalnız hissediyorum.
dışarı çıkınca kendimi boğuluyomus bayılcakmış gibi sersem hissediyorum. kafamda hep düşünceler. bebeğime odaklanmaya çalışıyorum ama bana yardım edebilirmisiniz.
bi çözüm yolu yok mu bu sıkıntıları atlatmanın... 
Yukarı Dön
annawiki Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 3
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı annawiki Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eki 2022 Saat 00:40
Artık ayakta durmanın yolunu bulmalısın. Bence başarabilirsin.
Anna
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.