Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Astrolog Gamze Özşahin
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - burcu ve yükseleni
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumburcu ve yükseleni

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
emiralp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 804
Mesajın Direkt Linki Konu: burcu ve yükseleni
    Gönderim Zamanı: 17 Mar 2008 Saat 10:56
merhaba gamze hanım.
benim oğlum 25.07.2007 saat 19,50 de ankarada doğdu.burcunu ve yükselenini öğrenebilrimiyim.benim burcum ikizler babamızınki akrep.aile uyumumuz nasıl sizce.
cevapladığınız için teşekkür ederim..Clown
Yukarı Dön
Gamze Özşahin Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 223
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Tem 2008 Saat 18:15
Orjinalini yazan: emiralp emiralp Yazdı:

merhaba gamze hanım.
benim oğlum 25.07.2007 saat 19,50 de ankarada doğdu.burcunu ve yükselenini öğrenebilrimiyim.benim burcum ikizler babamızınki akrep.aile uyumumuz nasıl sizce.

cevapladığınız için teşekkür ederim..Clown

Merhaba,

Oğlunuz Aslan burcu, Yükseleni Oğlak, Ay burcu ise Yay ve bu özelliğini iki katına çıkaracak bir özelliğe sahip; Ay'ı Yay'ın yönetici gezegeni Jüpiter ile kavuşum halinde. Yani dış dünyaya gösterdiği yüzünde Oğlak etkisi olmasına karşın, şen şatır, neşeli, gırgır, oyuncu bir çocuk. Çünkü gizli, içe gömülü kalmış enerjilerin anlatıldğı alanı da Oğlak yönetiyor. Dolayısıyla Oğlak özelliklerini pek gösteremiyor olabilir.   Doğada olmaktan, yeni ufuklar keşfetmekten, gezmekten, maceraya atılmaktan hoşlanacaktır. Bir gezgin gibi dünyayı gezip dolaşmak isteyecektir. Öğrenmeye meraklı olduğu anlaşılıyor. Zeki ve becerikli.
Sizinle daha rahat diyalog kurabilir ancak baba ona hükmetmeye çalışırsa arada sıkıntı doğabilir.

Mutluluk ve huzur dolu, neşeli günler diliyorum ailenize.

Sevgilerimle.

Düzenleyen Gamze Özşahin - 18 Tem 2008 Saat 18:25
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.