Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - burnu yıkama
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

burnu yıkama

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1735
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: burnu yıkama
    Gönderim Zamanı: 26 May 2023 Saat 13:55
hocam cevaplarınızdan okudum nasal yıkama burna yapmayın sinüslere kaçak olabilir diye ben 2 çocuğumdada da maalesef griplerde 
sterimar basınçlı okyanus suyu ile yıkıyordum sonra o marka aşırı pahalı olunca poşette serum fizyolojik alıp ucuna sırınga takıp 5 ml lik çekip lavaboda burun deliklerine sıkıyorum ve halen griplerde yapıyorum yanlış mı yapıyorum hocam
sağolun
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 116672
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2023 Saat 19:38
Sakın basınç uygulamayın!! Sinüzitlere veya kulak iltihaplarına sebep olabilirsiniz. 
Yukarı Dön
febaa2 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1735
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı febaa2 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2023 Saat 22:50
Hocam senelerce yaptım halen garipler de yapiyordum çok üzüldüm şu an peki bir zarar verip vermediğimi nasılsın anlayacağım artık yapmam hocam.
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 116672
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2023 Saat 08:44
Olsa idi ağrı ile kendini belli ederdi. Herkesde olacak diye bir kaide yok. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 27 May 2023 Saat 08:45
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.