Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Burun tıkanıklığı
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Burun tıkanıklığı

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Gamzefeyzullah Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamzefeyzullah Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Burun tıkanıklığı
    Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 12:47
Hocam 6 yasinda oğlum uzun zamandır burun tıkanıklığı var gündüz sorun olmuyor ama gece uyurken zorlanıyor cold mix damlatiyorum son üç gündür de boğazında balgam birikmiş sesi çatallı cikiyo öksürürken geciyodu bugün biraz daha sesi kısık gibi , limonlu bal veriyorum,normalde öksürüğü yok gece de biriktikce öksürdu balgam çıkma sesi ni duyuyorum yani.bunlar  gribin arazlari  midir kendiliğinden gecer mi bu sesindeki değişiklik  hocam 
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Oca 2022 Saat 19:09
EN AZ, 2-3 hafta surecek... Grip geciriyor. 
Sakin Turk doktorlara gitmeyin, bunlarin hepsine; Astim, Allerji, Zaturre baslangici gibi salak salak teshisler
 koyarlar. 

Yukarı Dön
Gamzefeyzullah Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 38
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamzefeyzullah Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2022 Saat 10:29
Hocam size yazdıktan sonraki gün burnu şu gibi akmaya başladı önce sonra da koyulasti ve aşırı akiyo hem renk olarak hem çokluk olarak geece de nefesini tutuyo gibi oluyo ağzını oynatiyorum nefesini alsın diye,gece çok zor geciyo ağzından alırken iyi ama tikaninca zor zorlaniyo , doktora götürüyorum biliyorsunuz hemen antibiyotik veriyorlar, döngüye giriyoruz bu sefer,böyle böyle kendiliğinden geçecek mi Bi görseniz nasıl akiyo burnu koyu koyu,burnunu sinüs rinse ile temizletmekte istemiyo,sabag bol bol çok çok sakiyo koyu yesil , öğleden sonra inatçı Bi yapışkanlık oluyo cekiyo çocuğum burnunu var olduğunu biliyoruz sümüğün ama sumkurunce öyle yapışkan ki cikamiyo , size sığındım hocam geçecek mi böyle benim yapabileceğim bisey var mi  

Düzenleyen Gamzefeyzullah - 28 Oca 2022 Saat 13:28
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Oca 2022 Saat 17:53
HIC OLMAZSA, SON 2 GUN YAZDIKLARIMI OKUYUN..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.