Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak > Makarnalar - Pilavlar
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Çiğ makarna fırında,yanındada parmaklarımla :D
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuÇiğ makarna fırında,yanındada parmaklarımla :D

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Seha'nın Annesi Forumun İnci Tanesi

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 24972
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 00:08
kıs benim elim kadar beyaz el görülmüşmüdür,foto mak. yoktu tellle çekilmiş ondan yaniLOLiğer yerlerdeki parmaklarımı getiririm aha burda görürsünüz bemmbeyazdır asla onu kabul etmemLOLLOL
ama erwt çöp gibi bunu iltifat olarak alıyom,ve ewt yasinin dolgun dolgun ,zaten onun heryeri dolgunLOLLOLLOLLOL
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
Kevser Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Mersin benden sorulur:)))))

Puanlar: 7222
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 01:29
Benim aklımda bugün bu makarnayı yapmak vardı ama cesaret edemedim yanına başka yemek olsa, cesaret ederdim. bu olmazsa koy önüne kocişin yesin adam aç kalmasın, akşama kadar koşturuyo Approve
yarın inşallah yaparım
ellerinize sağlık kızlar çok güzel görünüyo...

Allahım ya, kız siz ne kadar sapıksınız, makarnadan önce parmakları görüyorsunuz LOLLOLLOLLOL
ama allah için Yaseminin eller de pek bi tombiş ve güzel. ablamın eline benziyo, ablamı da özledim yaw. yasmin senin ellerinle hasret giderdim işte LOLLOLLOLLOL
hilalim senin eller zayıf ya, millet kıskanıyo, benim eller de yasminin eli gibi LOLLOL eller için bi egzersiz var mı acaba zayıflatsak LOLLOLLOL
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 13:50
Orjinalini yazan: zehra zehra Yazdı:

oy ben o parmakları yiyeyim LOLLOLLOLhilal senin parmaklar çöp gibi kız. yaseminkilere bak nasıl güzel dolgun dolgun LOLLOLLOLnarin beyazz.kıyas bile yapılmazLOLLOLLOL
LOLyürü kocum verdigim emdirdigim sutler helal olsunLOLbunu yazarkende guluyomLOLbakimsiz herseye aliniyor yaaaaaaLOLvah zehramda hilal nerde o orada dun gecedirrrrrrrLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLsif küsmesin diyeeeeeeeeeeeLOLLOLLOLLOLLOLLOLyyyyyyyyyyLOLyyyLOLyyLOLLOLLOLLOL

Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 13:51
Orjinalini yazan: Kevser-Şevval Kevser-Şevval Yazdı:

Benim aklımda bugün bu makarnayı yapmak vardı ama cesaret edemedim yanına başka yemek olsa, cesaret ederdim. bu olmazsa koy önüne kocişin yesin adam aç kalmasın, akşama kadar koşturuyo Approve
yarın inşallah yaparım
ellerinize sağlık kızlar çok güzel görünüyo...

Allahım ya, kız siz ne kadar sapıksınız, makarnadan önce parmakları görüyorsunuz LOLLOLLOLLOL
ama allah için Yaseminin eller de pek bi tombiş ve güzel. ablamın eline benziyo, ablamı da özledim yaw. yasmin senin ellerinle hasret giderdim işte LOLLOLLOLLOL
hilalim senin eller zayıf ya, millet kıskanıyo, benim eller de yasminin eli gibi LOLLOL eller için bi egzersiz var mı acaba zayıflatsak LOLLOLLOL
benim parmaklarim isde LOLLOLLOLLOLLOLLOLanialri bile tazelendiriyorLOLLOLLOLama hilalinki bir sey hatirlattimiLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
birde koca calisi demisin yaaaaaaaLOLLOLanam aynisi bendede  var calisiyor sukurLOLama arada ac birakmak lazim kevser yuz vermeeeeeeeLOLverdikce cocuk istilerrrrrrrrLOLLOLLOLLOLLOL

Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 14:51
yasin hiç bişey demiyom artık ben sanaLOLöldün bittin zapzayıf güzel ellerime artık ne edeceğini bilminLOLseni kendine haval ediyom intihaar etme sakin tamammiLOLLOL
Bazılarını hoşgörmüyorum,tahammül ediyorum...Ama tahammülünde bir sınırı var,biliyorum...
Yukarı Dön
Şehnaz Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 7998
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 15:56
Orjinalini yazan: yasemin yasemin Yazdı:

hilal seninkinden degil ama karanlik cikmis oysaki uzeri kip kirmizi idiLOLLOLLOLLOLLOLyuzukmu bilezikmiLOLLOLLOLLOLLOL

oy oy oyyyy yüzeğe karşı bilezik LOL
Yaşama Sebebim Canım Oğlum Seni Çok Seviyorum
Yukarı Dön
hilal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nis 2011 Saat 18:57
LOLLOLyasemin artık mod değil
Yukarı Dön
zelos Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 4208
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nis 2011 Saat 20:51
fotoları goremıyorum ConfusedConfusedConfusedConfused hilalcim parmaklarını cok ama cok merak etmıstım    emınım ıyı olmustur -
yasemıncım senınde elıne saglık canım  senın parmaklar guzel makarnanda guzel

gecen  gün master chef izliyorum  yarısmacılar makarna yapıyor esım aradı ne yapıyosun dıyo boyle boyle dedım ya dedı ızlıyosun ama  ne bıleyım  önüme ya kıymalı ya peynırlı ya salcalı makarnayı bırakıyosun baska makarna zesıdı bılmıyosun dedı abowwwwwwwwwwwwww dedım sankı degısık soslarla fılan yapsam pestolu rokalı vs. vs. yıyecek  dedım sana bulacam en degısık makarnayı yapacam dedım ılk deneyeceklerımın ıcınde hılalın fırında makarnası var cunkı daha once hıc yapmadım sonrada bunu yapacagım ınsallah

ay ne cok yazmısım  pişiyodur demı makarna pirirnc pilavı piştigıne gıre bu da pişer

Düzenleyen zelos - 28 Nis 2011 Saat 21:09
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 78910>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.