Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Donus
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Donus

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif
Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 May 2021 Saat 18:33
Bir daha boyle bir tablo olusursa; Ventolin Puf kullanin. Iyi gelirse, alerjik demektir, Bu nobetler siklasirsa, 
Gunde:2x1 Bricanyl surup verin. 
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 105
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2021 Saat 09:23
Değerli hocam ne yaptıysam acilmadi nefesi tıkandı ve götürdüm acile acil de okadar  hava aldı 9 kere yarı açıldı ve g3cemiz hastanede geceyi sabah yine tıkanır dediler eve gönderdiler bir iğne yaptılar prendnoldu galiba hocam ben napican eve vantilatör alın dediler hangi doktora gidip napim çocuğuma astim diyolar alerji astm diye şuan öksürüyor balgam çıkartıyor bu arada yazmayı unuttum tasikardisi var d2diler nabiz180 lere cıktı 8nmedi uzun sure bana bir yol gösterin hocam 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2021 Saat 18:33
Bricanyl surup baslayin ve yedekte Ventolin Puf olsun, gerekince kullanin. 
Duzgun kullanildigindan EMIN olun. Ventolin mutlaka iyi gelir. 
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2021 Saat 21:03
Kadir hocam ak ciger röntgeni atiyorum değerlendirirseniz sevinirim ventolin püfü aldım 12 yast üstü diyor 4 yaşında oğlum kullanmanızda sıkıntı olurmu hocam 
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2021 Saat 21:14
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 May 2021 Saat 21:41
SIFRE istiyor! 
Astim'in Rontgen bulgusu yoktur. 
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2021 Saat 01:18
11111 şifre tamam hocam ventolin 4 saat arayla yazıyor öylemi kullanalım hirilti oksuruk devam ediyor sürüp alamadım eczacı vermedi yazdırıp almam gerwkiyor onuda yarın alicam inşallah iyi olur hocam ıyiki varsınız hep var olun talih sonuçlarını da yazicam size 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 May 2021 Saat 02:56
Sacma sapan bir Akciger filmi... Akciger filmi cekilirken; derin nefes alinip, TUTULUR..
Bu film, nefes verdiginde cekilmis. Hicbir sey ifade etmez. 
Bricanyl, 2-3 hafta kullanin, Ventolin'i, sadece sikistiginda kullanin. 

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 29 May 2021 Saat 03:11
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 7>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.