Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - Donus
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Donus

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 105
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haz 2021 Saat 17:17
Merhaba hocam son yapılan tahlilleri atiyorum bana yardimci onun lütfen çok kafam karışık bu cocuk 1 senedir n3fes darlığı yaşamadı şimdi bi tıkandı 1 hava verildi toparladı 1 ay geçti dün akşam yin3 hirildamaya başladı 1 fiş ventolin verdi iyi oldu uyudu  bugünkü doktor 3 ay boyunca kullanmamız için bir ilaç yazdı adı FLXOTIDE 50 MGC inhaler hocam daralmadigi hâlde kortizonlu ilacı neden kullancak 3 ay boyunca b3n dedim hirilti olunc ventolin veriyorum bir fiş iyi oluyor dedim Iyi yapıyorsun ama sur3kli kullanması gerek bu ilacı dedi asini yazdığım ilacı yazdı birde kaşıntısı çok cildi kutu gözlerini oluşturuyor sürekli zyrtec yazdı napim hocam daralincami ilaç verim nasil devam ediyim t3sekkur ederim çok sagolun
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haz 2021 Saat 17:19
https://www.hizliresim.com/1wmt39r kan rahlileri son yapilan
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2021 Saat 13:39
Sadece Ventolin puf kullanın..
Niye Flixotide veriyor???   "Sahtekarlığın 3 Safhası" yazımı okuyun. Forum ön sayfasında.
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haz 2021 Saat 21:55
Değerli hocam okuyorum okudum formlarda o yazılarınızı ıyiki varsınız hocam  ventolin puf yerine bunu kullan 3 ay diyor sonra bida gel diyor allerjik astim onu gösteriyor bulgular diyo allerjisi var kaşınıyor burnunda  kaşıntı çok olunca tıkanıyor fizyolijik serum kullanıyorum açılıyor ben anlamadım neden sürekli kortizonlu ilaç kullansın istiyorlar hocam astim bulguları varmi çocuğunda sizin dediklerinizi yapıyorum teşekkür ederim
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haz 2021 Saat 23:49
Dr bey affınıza sığınarak bisey sormak istiyorum zirytck allerji surubunu kullanalimmi onun yerine başka bir öneriniz varmi alerji var kaşıntı ciğerlerden ses geliyor öksürüyor balgam varmış gibi ventolin puf çok zorlamadıkça kullanmıyorum daralma olmadi bir aydır allerji şurubu zararı varmi kullanalım mi?çok teşekkürler 
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haz 2021 Saat 07:59
Alerji şurupları ifraztı koyulaştırır ve hadisenin iyileşmeyerek, kronik hal almasına sebep olurlar.
SADECE, şeffaf burun akıntısı ve hapşırmalar olduğunda kullanılabilirler.
Yukarı Dön
alpim Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı alpim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Tem 2021 Saat 16:27
Doktor bey merhaba  başka bir konu hakkında yardımınıza ihtyacim var 11 yaşında kızım var denize gittik yüzdü bütün gün ertesi gün yüzü balon gibi şişti kusuyor arada mikrop kapmış olabilirmi yoksa başka bisey olabilirmi bi doktora goturelimmi Teşekkür ler 

Düzenleyen alpim - 11 Tem 2021 Saat 16:28
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (1) Teşekkürler(1)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Tem 2021 Saat 19:24
Güneş yanığı/ güneş çarpması olmuş. 
Serin tutun, bol sıvı gıda/su alsın.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.