Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - elde gecmeyen kasinti
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

elde gecmeyen kasinti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 398
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: elde gecmeyen kasinti
    Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 01:29
sevgili kadir hocam,oglum 3 bucuk yasinda..4-5 gun evvel avuc icleri ve parmak aralari kasinmaya basladi baktigimda sadece minik poturcukler vardi,son iki gundurdu kasimaya bagli oldugunu dusunuyorum,parmaklari ve avuc icleri hafif odemli  kizarik ve dokundugumda kup kuru. bi kac yazinizi okudum ama uyuz oldugunu pek dusunmiyorum. Sol eli daha kotu durumda resimde cektim ama malesefki cok net belli degil. stilex krem surdum iki gundur aksamlari ama bi fydasi olmadi. Birtanede krtizonli lokederm diye bi kremi vardi bebekken surati pul pul dokulup yara oldugunda verilmisti onusa minicik bi surdum ama onunda fydasinin oldgnu dusunmuyorum.cocuk gece uykusunda saclarima surtuyor artik elini kasintisi gecsin diye.
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 01:42

Hocam resim ekledim ama dosya hatasi veriyor ikinci lingi 

Hocam tum bglantilari ekledim insalh birinden biri acilir  bakabilirmisinz.resimdede net dgl ama gorunen dha kirmizi ve tahrisli 

Düzenleyen saliç - 23 May 2022 Saat 14:39
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 04:15
Ayni izler, ayak tabaninda varsa ve agiz icinde de, yaralar varsa, El,Ayak&Agiz Hastaligi olabilir.
Tedavisi yoktur, kendiliginden iyilesir. 
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 09:25
Ayaklarinda ve agzinda yok hocam peki bi krem bisi surmek gerekirmi kasintidan duramiyor
Yukarı Dön
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Puanlar: 112770
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 18:35
Fenistil jel, kasinti oldugunda surun. 
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 23:30
Hocam simdi fark ettim burun uzeri kolun dirsekten assa inen kisimlari, karin ve ust govde cevresinde daginik minik minik puturcukler var. Renkleri soluk.. fakat genital bolgeye yakin biyerde zeytin cekirdegi kadar kume halinde ve cevresinde yine soluk seklinde cikmislar. Sivilce desem degil. Acaba bska bisi olabilirmi bisi alerji ypmis olabilirmi veya egzama filan. degisik olarak sadece bi kac gundur ton baligi yiyordu. Ama daha onceki zamanlardada bole minik puturcukler olurdu vcudunda pek onemsencek bisi oldnu dusunmemistim
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 23:38
.

Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 May 2022 Saat 23:45
.

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.