Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - elde gecmeyen kasinti
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

elde gecmeyen kasinti

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Dr.KadirTugcu Açılır Kutu Gör
Uzman
Uzman

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 112765
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 May 2022 Saat 03:05
Resimler acilmiyor.
El,Ayak ve Agiz Hastaligi olabilir. 
Fenistil kasinti oldugunda kullanin.
Kesinlikle Allerji degil.
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Puanlar: 398
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 May 2022 Saat 21:25
Hocam vaktinizi aldim ama bu kabariklar giderek cugaliyor doktora hic gitmek istemiyorum, internetten bktigim kadariyla bizimkiler el ayak agiz hstaligina sanki benzemiyor ama once soluk renkte olan dokuntuler ardindan kirmizi seklini alip cogaliyorlar,ayak altina baktim tek birtane var,ayak uzerinde yine tek 1 tane var. Vucutta ellerdeki ve kollardaki kadar yogun degil kollardakilerde kirmiziya donmus,elle dokundugunda kabarciklar cikinti olarak hissediliyor.sol yanagindada kirmizi seklnde yine cikmis.atesi filan hic olmadi. Fotograf atiyorum size ama acilmiyor acaba mailinizi yassaniz ordan bide atsam. Bugun bir komsuda uvey annemisin cocugun disi bole ise ici nasildir dedi canim skldi.bu cilt hstaligi her ne ise illaki ilacmi kullanacagiz dr gitmeden bu isi hlledemzmiyim tkrar bi resim 

Düzenleyen saliç - 23 May 2022 Saat 14:40
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 May 2022 Saat 03:06
Sinek isirigi olabilir. Kasinti olunca, Fenistil jel surun. 
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 May 2022 Saat 11:35
Hocam ben tkrar yazmak zorunda kaldim,dun sabah kalktigim,da yanaklarda kulaklarda da ayni kirmiziliklar olustu bu seferkiler baya farkedilirdi. Bende aldim acile goturdum. Doktor teshis koyamadi. Sadece iki uc hfta once atesli hstlik vs gecrdimi dedi hyr dedim. Avil ve dekort karisimi igne vurdular hemen etki gosterdi sondu kabarciklar yanakta yangi var sanki onlarda gecti gece yarisi tkrar etti ayni sikayetler bu sabah kalktigimzda tekrar yanak ayni skldeydi elinin icide kupkuru ve yara gibi oldu artik. Bize bi cagre bu cocugun herhabgi bi degeri fln yuksek olabilrmi ? Dr iki gun snra gcmesse getir dedi ayriyeten uc gundrde aksamlari bir tatli kasigi kadar alerset kullndim. Cildi rahatlatnak icinde mustela ve bebentol surdum. 

Düzenleyen saliç - 23 May 2022 Saat 14:41
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 May 2022 Saat 15:55
Kasinti icin: Sadece Fenistil jel kullanin. 
Dokuntuler 2-3 hafta surer. Sinek isirigi.

Düzenleyen Dr.KadirTugcu - 10 May 2022 Saat 15:56
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 May 2022 Saat 16:11
Hocam ama hergun bska biyerinde bole kirmiziliklar patliyor bizimle uyuyor sinek olsa bn gorurdum bska bi bocekmi acaba.bugun telefonumun uzerinde gezen igne deliginden kucuk minicik bir bocek gordum daha once yatak odasindada gorurdum acaba onlarin isirigi fln mi ? Bizde hc bisi yok ama sadece cocukta. bide esimin arkadasida doktor esimde ayni resmi ona gondeemis alerji demis. Ama siz kesinlikle alerji dgl dediniz. Benim dogrum sizin dediginiz ama yinede insan korkuyor
Yukarı Dön
saliç Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı saliç Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 May 2022 Saat 12:02
kadir bey merhaba ayni konu uzerinden tekrar yaziyorum,cunku bizim durumumuz hic gerilemiyor, once el de kasinti ile baslayan sey simdi butun yanaklarinda kulaklarinda ve govdesinde var.yanak ve kulaklarinki cok dha fazlalasti,once sivilce gibi isilik gibi cikip ardindan birlesip yanik goruntusu aliyorlar ve cok kasiniyor. Cocuk dr gosterdim bizlik bisi yok basmakla soluyor dedi. Sadece zyrec damla kilosu kdr vrdi ve cildiye gormeli dedi. Cildiye dr gordu. alerjik gibi fln dedi net bisi bile solemedi. yuzune hipokort, el ve govdeye exenate verdi,ilk baslangici arefe gunuydu el de kizariklikla bsladi ama 4 gundur yuzufe fena durumda. Ben ne yapacagm hemde kasintili ve uzeri sicak cocuk sinirleniyor artik.en kotu durumla olan yuzunun fotografini yolluyorum hocam

Düzenleyen saliç - 23 May 2022 Saat 14:40
Yukarı Dön
Uzman
Uzman

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Dr.KadirTugcu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 May 2022 Saat 18:07
Fenistil surdunuz mu?? 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 5>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.