Forum Anasayfası Forum Anasayfası > ARŞİV > Psikiyatri Uzmanı Dr. Özlem Mestçioğlu > Konuşma, Geç Konuşma, Kekemelik
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - erken konuşma
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilitli Forumerken konuşma

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
boncuk32 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6
Mesajın Direkt Linki Konu: erken konuşma
    Gönderim Zamanı: 01 Şub 2011 Saat 19:07

Özlem Hanım oğlum nisan 26 2010 doğumlu.altıbuçuk aylıkken dede gel demeye başladı ozaman bilinçsiz olduğunu düşünüyoduk ancak şimdi on aylık ve dede gel dede gitti baba gitti baba ver anne gel mammaa efe gel meme cici kedi diyebiliyo dede nerde diyoruz dede gitti diyo bişeyi yere atınca attı diyo bu durumu arkadaşlarımızla paylaşınca bize inanmayıp güldüler ama aile içinde herkes görüyo şaşkınız biyerde konuşucak diye korkar oldum kendimi çok yalnız hissediyorum oğlumun aydaşları olan anne arkadaşlarımla görüşemiyorum bi iki kere bilinçsiz diyodur dedler kestiler attılar birde ayğa kalkabliyo koltukta sıralayabiliyo gelişimi normal dimi ne yapmam gerekiyo beni yönlendirirseniz çok memnun olurum ilk çocuğum ne yapmam gerektiğini bilemiyorum dokorumuza bile söyliyemiyorum sanki çocuğum tuhaf gibi tepki vericekle diye kokkar oldum yardımcı olursanız çok mutlu olurum saygılar iyi çalışmalar dilerim...

Yukarı Dön
özlemmestçioğlu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 1320
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Nis 2011 Saat 16:38
bazı çocuklar erken konuşabilir bu garip bir durum anlamına gelmez. hatta şu anda yürüyor da olabilir. gelişiminin erken olması olumlu bir durumdur, yapmanız değil sevinmeniz gereken bir durum
özlem
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.