Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Yemek / Mutfak > Yemek / Mutfak
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ev yapımı çokokrem( Yeşim çokokrem resim sy: 2 )
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ev yapımı çokokrem( Yeşim çokokrem resim sy: 2 )

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 09:55
Orjinalini yazan: y_bal y_bal Yazdı:

Orjinalini yazan: yasemin yasemin Yazdı:

seninde artık körpe bebek koklama vaktin gelmiş çokokreme bakmadığına göre yavru kuşum ne dersin LOLLOLLOLonların tadı varya hiç bişeyde yok teyzesii kurban olurum ben kuzularıma ufak zilli varya o çok fena bi bilsenn nasıl cilveli  Big smileBig smileBig smileBig smile
hilal yapsin yapcamLOLLOLLOLLOLLOLkucuk zillilne gurban olurum masalah de nazarin degmesin isir ma isir decekdim amaLOLLOLLOLLOLyerim onuLOLLOLLOLLOLkankam da bakma hevesleni oda ucuncu icin calisiLOLLOLLOLLOL
çalışmaları konuşma tembellik etme karadeniz kızısın sen daaa LOLLOLLOLLOLLOL
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLkiz bakimsiz yapcakmis sen bekle di banaaaaaaaaLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Yukarı Dön
Fatoş-Tuana Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2071
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatoş-Tuana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 14:22
kızlar bişey soracam bu çokokremden acaba kurabiyenin ucuna çikolata batırılıp hindistan cevizine bulanıyoya acaba bu çokokremden olur mu nedersiniz

Düzenleyen Fatoş-Tuana - 31 Oca 2013 Saat 14:24
BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
nurten... Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

bilalim + eşim + erenim

Puanlar: 4509
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı nurten... Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 18:45
bence olur çok leziz birşey zaten 
yeşim maş. fıstıklarına çok şeker olmuş ufaklık 
bende neden uzun gidiyordu dersen ben yemiyordum sadece bilal yiyordu ondan bacım 
KOLLARIMDA İKİ MELEK:)
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2663
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 19:51

seninde artık körpe bebek koklama vaktin gelmiş çokokreme bakmadığına göre yavru kuşum ne dersin LOLLOLLOLonların tadı varya hiç bişeyde yok teyzesii kurban olurum ben kuzularıma ufak zilli varya o çok fena bi bilsenn nasıl cilveli  Big smileBig smileBig smileBig smile
hilal yapsin yapcamLOLLOLLOLLOLLOLkucuk zillilne gurban olurum masalah de nazarin degmesin isir ma isir decekdim amaLOLLOLLOLLOLyerim onuLOLLOLLOLLOLkankam da bakma hevesleni oda ucuncu icin calisiLOLLOLLOLLOL
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLkiz bakimsiz yapcakmis sen bekle di banaaaaaaaaLOLLOLLOLLOLLOLLOL
beceriksizler sizi habire atın birbirinizin üstüne bakimm kaşla göz arasında nasıl ettim ben ders alın accıkLOLLOLLOLLOL
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 19:52
Orjinalini yazan: Fatoş-Tuana Fatoş-Tuana Yazdı:

kızlar bişey soracam bu çokokremden acaba kurabiyenin ucuna çikolata batırılıp hindistan cevizine bulanıyoya acaba bu çokokremden olur mu nedersiniz
canım bu çikolata donmadığı için bence olmayabilir Smile
Yukarı Dön
y_bal Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı y_bal Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 19:52
Orjinalini yazan: nurten... nurten... Yazdı:

bence olur çok leziz birşey zaten 
yeşim maş. fıstıklarına çok şeker olmuş ufaklık 
bende neden uzun gidiyordu dersen ben yemiyordum sadece bilal yiyordu ondan bacım 
Clownöptü fıstıklar sizi Big smileBig smileBig smile
Yukarı Dön
Fatoş-Tuana Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2071
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Fatoş-Tuana Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Oca 2013 Saat 22:46

Orjinalini yazan: Fatoş-Tuana Fatoş-Tuana Yazdı:

canım bu çikolata donmadığı için bence olmayabilir Smile
evet canım haklısın olmayabilir
BİR TANECİK KUZUM
Yukarı Dön
yasemin Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör

Puanlar: 107177
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı yasemin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şub 2013 Saat 09:44

beceriksizler sizi habire atın birbirinizin üstüne bakimm kaşla göz arasında nasıl ettim ben ders alın accıkLOLLOLLOLLOL
bana iftira atma yapmayan tembel olan bakimsizLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 2345>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.