Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Eğitim / Öğretim / Gelişim > Üniversite
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - ÜNİVERSİTELİ ANNELERİ BURAYA
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÜNİVERSİTELİ ANNELERİ BURAYA

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dvrzener Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 9
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı dvrzener Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ÜNİVERSİTELİ ANNELERİ BURAYA
    Gönderim Zamanı: 05 Ara 2021 Saat 21:01
Ben velilerimize buradan çağrıda bulunmak istiyorum izninizle. Oğlunuza üniversiteyi bitirdikten sonra dahi iş sahibi olmadığı için kızmayın zira bunun sorumlusu çocuklarınız değil mevcut düzendir. Bu nedenle onlara kızmak yerine çeşitli dallarda hizmet veren firma rehberlerine yönlendirin . Ben şahsen zamanında trfirmarehberi.com adlı bir siteden hizmet almıştım ve hala aktif bir site sanırım . Eğer bahsettiğim durumun içerisindeyseniz destek almanızı öneririm.
Yukarı Dön
aymazgulten Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 18
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı aymazgulten Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Oca 2017 Saat 10:01
Çok istememe rağmen üniversite okuyamadım. O yüzden en büyük hayalim çocuklarımın okuması. Bunun için elimden gelen her şeyi yapacağım. Buraya da yazacağım sonra Wink
Yukarı Dön
menekse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 20
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı menekse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ara 2014 Saat 13:18
Benim içinde öyle ama kimse yok burda uzun zamandır.
Yukarı Dön
benanne Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 2
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı benanne Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kas 2013 Saat 20:59
bu başlık benim için ilgi çekiciydi ama sanırım uzun zamandır kullanılmıyor
Yukarı Dön
sunrise Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 1
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı sunrise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ara 2012 Saat 13:04
Kızım üniversiteli ,oğlum liseli Wink  ehh bizede bol bol çalışıp onları okutmak düşüyor.... Smile
Yukarı Dön
bertobat Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye

Puanlar: 2404
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı bertobat Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eki 2010 Saat 23:26
Orjinalini yazan: peperutka peperutka Yazdı:

işletme 3 teyım ama henuz anne degılım:)

çocuğu üniversiteye giden annelerin paylaşım alanıSmile  ama eğitim hayatında başarılar dilerim canım
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı peperutka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Tem 2010 Saat 16:57
işletme 3 teyım ama henuz anne degılım:)

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gülsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Tem 2010 Saat 16:29
Orjinalini yazan: sevilay sevilay Yazdı:

benimkide bu yıl gider üniversiteyede burdan paylaşımlar yaparım bende bakalım tercihlerine baktık bu sabah yine bu arada hürriyetin akıllı tercih sistemini kullandık  büyük kolaylık ünversite adayı annelerin bilgisine:)

İnşallah Big smilehangi bölümde nereleri istiyor?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.