Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Genel Konular > Bebeğim & Çocuğum Hakkında > Bebek Bakımı
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - pişiğe çare
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı Konupişiğe çare

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 May 2011 Saat 19:29
Be..ten öneriyorum canım

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
durukuşum Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 344
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Tem 2011 Saat 17:14
size mucize gibi bir ilaç önericem üstelik 1 kutu alıyorsunuz 1 sene gidiyor.
mothercare lerde satılan s..o krem pişik için biçilmiş kaftandır.yoğun bir krem.büyük boyundan alın mutlaka.ilk sürüşünüz de farkı anlarsınız 2.sürüşte pişik biter.kızımda pişiği nerdeyse hiç yaşamadık diyebilirim.

Düzenleyen Kevser - 27 Tem 2011 Saat 17:34
hoşgeldin ipek tenli kızım hayatımıza!!!
Yukarı Dön
peperutka Açılır Kutu Gör
Elmas Üye
Elmas Üye
Simge

Puanlar: 6954
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Tem 2011 Saat 01:15
canım onun tam adını bana mesjala yazarmısın

Şapkadan tavşan çıkarmayı marifet sanıyorlar. Ben kalbimden '' ÖKÜZ '' çıkardım hey yavrum hey :))
<
Yukarı Dön
mehtappp Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Puanlar: 1075
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2011 Saat 17:21
mrb arkadaşlar bişey sormak istiyorum bebeğim için bilgi depolamaya çalışıyorumdaLOLLOL aklıma takılan bişey var bebeğiniz doğar doğmaz pişik önleyici kullandınızmı yada ne zaman kullanmaya başladınız bi kaç yerde ilk bir ay krem kullanmayın diye bişey kalmış aklımda da sormak istedim Smile
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Altın Üye
Altın Üye
Simge

Puanlar: 2525
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2011 Saat 17:24
wallahi ben bakıyordum azcık kızarmışş gibiyse sürüyordum kremii hemen geciriyordu daha hiç pişik olmadı ece 
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2011 Saat 17:25
Eğer bebeğinin altını her değiştirmede yıkıyor ve güzelce kuruluyorsan pek fazla pişik olmuyor zaten ama kış ayında soğuk evlerde zor o zaman mecbur ya ıslak pamuk ya da ıslak mendil kullanıyoruz . O dönemde bebeğin altını her açtığında koruyucu olması için bence kullan naçizane Smile
Yukarı Dön
Gülsen Açılır Kutu Gör
Moderatör
Moderatör

Yazıldığı gibi okunur:)

Puanlar: 13226
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2011 Saat 17:27
Orjinalini yazan: saklibahce saklibahce Yazdı:

ne çok seçenek var Smile biri fayda etmezse kesinlikle diğeri denenebilir fikirler eidndim. tşkk ederim kızlar ClownClown

o kadar çok seçenek var ki  önümde. ne yapsam ki diye düşünürken doğal olduğu için zeytinyağını deneme kararı aldım. ne kadar bebek cildine uyumluda olsalar kremler kimyasal sonuçta diye düşünüyorum. zeytinyağını dün kullanmaya başladım ve bezini değiştirdim, farklı bir markaya geçtik. farkedilir şekilde iyileşmeye meyil gösterdi, kızarıklığın rengi solar gibi oldu. Allahın izniyle inşallah beklediğimden daha kısa sürede olumlu sonuç alacağım Smile 

Bu topik sahibimiz nerelerde acaba çok özledik haber alan var mı arkadaşlar ? 
Yukarı Dön
sümeyye2 Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 510
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eyl 2011 Saat 18:43
Orjinalini yazan: mehtappp mehtappp Yazdı:

mrb arkadaşlar bişey sormak istiyorum bebeğim için bilgi depolamaya çalışıyorumdaLOLLOL aklıma takılan bişey var bebeğiniz doğar doğmaz pişik önleyici kullandınızmı yada ne zaman kullanmaya başladınız bi kaç yerde ilk bir ay krem kullanmayın diye bişey kalmış aklımda da sormak istedim Smile
canım genelde oğlann çocuklarına nazaran kız çocuklarında daha fazla pişik oluyor ben talhaya hakiki zeytin yağı sürüyordum her açışta sürüyordum pişik olmadan bi pet şişeyi kes içine yağı koy hatırlıyorum bende nerden duyduysam yağı biraz ısıtıp öle dolduruyodum pet şişeye sonra o bayağı gidiyoo bana pamuğa batır mendile ne kolay geliyoo sa sür cildine de banyodan önce değil banyodan sonra sürüyordum hemen emiyordu cildi zaten ,hiç bi işe yaramasa cildini yumuşatıp güzelleştiriyor zeytin yağı ,pişik oluncada marka vermek doğrumu bilmem ama popiler bi barka nı...
ea nın hediye gelmiş ti bana ondan kullandım mükemmel az pişik olunca onu sürüyodum oo biraz pudralı sürer sürmez emilmiyoodu bez bağlayıncada durduğu için sonuç güzel oluyordu
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 3456>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.