Forum Anasayfası Forum Anasayfası > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu > Çocuk Sağ. ve Hastalıkları Uzm. Dr. Kadir Tuğcu
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar RSS - zymaflour bulmak için
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

zymaflour bulmak için

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 89101112 14>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
kzykzy Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Durum: Aktif Değil
Puanlar: 570
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı kzykzy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Ağu 2016 Saat 22:01
Alan oldumu arkadaşlar bu adresten problem çıktı mı gümrükte el konulma felan oldu mu 
Yukarı Dön
7beni Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Puanlar: 162
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 7beni Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şub 2016 Saat 14:21
teşekkür ederim.
Yukarı Dön
Gamze Açılır Kutu Gör
Kıdemli Moderatör
Kıdemli Moderatör
Simge
Dora'nın annesi

Puanlar: 12808
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Gamze Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şub 2016 Saat 19:17
Orjinalini yazan: 7beni 7beni Yazdı:

ürünler taylanddan geldi orjinalliğini nasıl kontrol edebilrim.Hala emin olmadığım için kullanamadım.

Kadir Bey'in daha önce cevaplamış olduğu mailin linki aşağıdadır..

http://www.anneoluncaanladim.com/forum/forum_posts.asp?TID=49000&title=zymaflor

<a href="http://evimizelimizde.blogspot.com.tr/">http://evimizelimizde.b
Yukarı Dön
7beni Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 7beni Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şub 2016 Saat 16:23
ürünler taylanddan geldi orjinalliğini nasıl kontrol edebilrim.Hala emin olmadığım için kullanamadım.
Yukarı Dön
7beni Açılır Kutu Gör
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Simge

Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı 7beni Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Oca 2016 Saat 11:05
ebaydan aldım ama hala gelmedi kargo süresi ne kdr acaba
Yukarı Dön
mertata Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 11
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı mertata Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Eki 2015 Saat 13:17
merhabalar
acaba bunun ne olduğunu biri bana açıklayabilir mi?
netten baktım fakat anlayamadım..diş için falan diyor???
Yukarı Dön
Yarenhelin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Puanlar: 85
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı Yarenhelin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Tem 2015 Saat 15:58
Tesekkurler..bende bu siteden sipariş verdim 2haftada ulaştı . Ve kullanmaya basladım 0.25
Yukarı Dön
MEHTAP BOSTANCI Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Puanlar: 33
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Teşekkürler (0) Teşekkürler(0)   Alıntı MEHTAP BOSTANCI Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Tem 2015 Saat 17:38
merhaba bende 

zymaflour arıyorum ama bulamıyorum.

Austinpowers sizden nasıl edinebilirim.
önümüzdeki hafta şehir dışındayım ama bir sonraki hafta döneceğim, üsküdar da bulunuyorum.
almak isterim.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 89101112 14>
  Konu Paylaş   

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

| İletişim | Reklam | Gizlilik İlkeleri Copyright 2007-2024 ® NETATÖLYE - Tüm hakları saklıdır. İzinsiz alıntı yapılamaz.